УКР

ONUKA

08 червня 2018 | 20:00

Про подію

Мы приглашаем Вас посетить совершенно новый формат вечеринок в городе Днепр: VНОЧИ.


Более 20 артистов на сцене, сотни киловатт звука, более 5 тонн декораций, 500 кг метафана, любимые участники «Городского Пикника», быстрые свадьбы и любимые коктейли,- это лишь часть того, что мы приготовим для наших посетителей на территории Парка Развлечений «Лавина».

8 июня в рамках вечеринки «VНОЧИ» состоится первый, в этом году, концерт украинских групп Onuka и The Maneken.

Внимание! Время начала концерта может корректироваться организаторами в день мероприятия! Начало концерта может быть задержано на один и более час.

UA

ОNUKA готується до спекотної музичної ночі в Дніпрі

Вибухова атмосфера музики і драйву очікує на мешканців Дніпра 8 червня. Саме цієї ночі в Парку розваг “Лавина” зберуться всі, хто шаленіє від якісного звуку та яскравого шоу, хто любить відірватись на повну під час виступів улюблених артистів.

Це буде справді феєричне дійство, яке неможливо пропустити, адже в рамках масштабного нічного проекту Night Party Vночи цьогоріч вперше виступить спеціальний гість Євробачення-2017 - ОNUKA.

Гармонійний симбіоз сучасної музики та української автентики, втілений у грандіозно успішному проекті ОNUKA

Пристрасть до національної музики й автентики в лідерки ультрамодного гурту ОNUKA - Нати Жижченко виникла ще в дитинстві та привив їй любов до цього виду мистецтва дідусь, який став для Нати натхненником у її подальшій творчості.

Не менш вагому роль у становленні відомої на сьогодні вокалістки, мультиінструменталіста й артистки з уже світовим іменем відіграв і її брат, який створив гурт «Tomato Jaws», що виконував виключно електронну музику, у якому Ната була солісткою. Однак у 2013 році гурт розпався. І саме ця поворотна дата стала ключовою в історії спільного проекту Євгена Філатова і Нати Жижченко – ОNUKA.

За словами вокалістки, ONUKA стала своєрідним втіленням бажання Нати якомога довше відчувати духовну близькість її дідуся. Проте цей проект – не просто данина шани традиціям, а радше популяризація глибокої філософії та мудрості, яка не міліє з роками, якою пронизана вся народна творчість й український мелос і в яку Ната вдихнула нове життя.

Треба віддати належне Наті Жижченко, Євгену Філатову та всій команді проекту ОNUKA, адже їм вдалось створити унікальну музичну амальгаму, поєднавши електроніку й етніку, модний саунд і мелодійне звучання національних інструментів, модерн і автентику, від якої віє правдивою естетикою, проникливою змістовністю та відсутністю фальші, надмірного пафосу чи шароварщини. І, щонайголовніше, вивести на світовий рівень, гідно представивши на музичному олімпі. А тому й не дивно, що мільйони слухачів на всіх континентах щиро захоплюються піснями та виступами гурту “ОNUKA” і радо зустрічають його бурхливими оплесками як в Україні, так і далеко за її межами.

«Музикант має викликати у людей піднесення духу, а не буденні емоції»

І ONUKA це демонструє на власному прикладі: ошаліла від потужних емоцій публіка під час вражаючого виступу гурту на Євробаченні просто вибухнула відгуками: «ONUKA – це щось як не з цього світу. Вищий рівень!», «Учасники електро-фолк гурту ONUKA вкрали майже все шоу своїм вбивчим міксом традиційного фолку, труб і серйозних техно-вайбів». Упевнено посівши лідерські позиції в європейських чартах ITunes, ONUKA не зупиняється на досягнутому, адже зіркова слава для учасників гурту – не самоціль.

Хочете поринути в чаруючу атмосферу музичної невагомості й сповна насититись живим звучанням електро-фолку?

Не пропустіть яскравого виступу ONUKA в Дніпрі! Замовляйте квитки вже зараз!

Придбати квитки на концерт Ви можете, замовши їх на нашому сайті чи купивши у касах міста. І що дуже приємно, Вам не доведеться переплачувати, адже ми реалізовуємо квитки без сервісного збору. Тож покваптесь, доки квитки ще є в продажу!

Рекомендуємо