УКР

ВІА" Самоцвіти"

28 лютого 2020 | 19:00

Про подію

ВІА «Самоцвіти» в Дніпрі!

Любі жителі та гості міста Дніпро! Один з найпопулярніших пісенних вокально-інструментальних ансамблів «Самоцвіти» 28 лютого 2020 року дасть концерт в Будинку культури «Шинник». Не пропусти таку унікальну нагоду потрапити на душевний виступ ВІА «Самоцвіти», приходь на концерт!

Для наших  бабусь та дідусів ВІА «Самоцвіти» - це перш за все, спогади про молодість, романтику та перше кохання. Адже саме під ці пісні вони зустрічались, гуляли, танцювали та любили.

ВІА «Самоцвіти» почали свій творчий шлях ще у 1971 році, коли колектив вперше показали в ефірі під керівництвом Юрія Малікова, та дуже швидко завоювали молоду аудиторію. Склад колективу поступово змінювався, аж поки не сформувалася основна команда музикантів, які і записали потім свої найвідоміші пісні. Зараз ВІА «Самоцвіти» це: Олена Преснякова, Олександр Нефьодов, Олег Слєпцов та Георгій Власенко.

Олена Преснякова – солістка колективу ще з далекого 1975 року. Також виступала в багатьох інших вокально-інструментальних ансамблях, має звання «Заслужена артистка Росії».

Олександр Нефьодов – в ансамблі співає з 1980 року. Грає на гітарі та барабанах. Деякий час займався і сольною кар'єрою. Вважається одним з кращих співаків Росії.

Олег Слєпцов – в ансамблі з 1981 року. Також займався сольним проектом і знявся на студії «Мосфільм» у радянському фільмі «Три години в дорозі».

Георгій Власенко – випускник Харківської консерваторії по класу хорового диригування, працював у популярних радянських пісенних колективах. Активно бере участь у всіх аранжуваннях групи, грає на клавішних інструментах, є прекрасним репетитором. Займався записом музики до фільмів на студії «Мосфільм». З 1981 року працював в групі Стаса Наміна «Квіти». У ВІА «Самоцвіти» з 1995 року.

5 причин піти на концерт ВІА «Самоцвіти» в Дніпрі:

  1. ВІА «Самоцвіти» - взірець ліричної якісної музики, якою вона залишається і тепер.
  2. Квиток на виступ ВІА «Самоцвіти» буде чудовим подарунком для твоїх бабусі та дідуся. Подаруй їм вечір теплих спогадів та нагоду згадати свою молодість;
  3. Улюблені пісні, знайомі голоси та мелодійні романтичні композиції;
  4. Хороша нагода тепло провести останній зимовий вечір та відправитись у подорож ліричними стежками разом з ВІА «Самоцвіти».
  5. На тебе чекають такі пісні, як: «Відвезу тебе я в тундру», «Там за хмарами», «Все життя попереду», «Якщо будемо ми удвох», «Шкільний бал», «Листя жовті», «Світ не простий», «Сніг кружляє», «Верба», «Червона рута», «Не повертається таке ніколи ..», і не тільки ...

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт ВІА «Самоцвіти» 28 лютого 2020 року в Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо