УКР

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

14 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» у Дніпрі!

Любі жителі та гості міста Дніпро, ми маємо для вас дуже приємну новину: до Дня закоханих на вас чекає неймовірний спектакль, поставлений в жанрі стендап під назвою «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever». Відбудеться це театральне дійство у найромантичніший день року – 14-го лютого у Дніпропетровській філармонії ім. Л.Б. Когана.

«Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever » - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена «Olivier Awards» і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.

Спектакль «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це веселий монолог актора про відносини Чоловіка і Жінки. На прикладі власних сімейних відносин актор показує абсурдність взаємних претензій, сварок, конфліктів, до болю знайомих усім, хто «уживається» в шлюбі. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

5 причин піти на виставу «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» у Дніпрі:

  1. По-перше, це незабутній та оригінальний подарунок своїй другій половинці до Дня Святого Валентина. Спільний перегляд цієї вистави зміцнює стосунки, дає відповіді на амурні питання та дає нагоду подивитись на себе з іншого боку.
  2. Геніальна постановка «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це щирий, відвертий та емоційний діалог тет-а-тет з залом, що є завданням не з простих та навіть справжнім випробуванням для артиста. Гарантовано: ти будеш захоплений акторською майстерністю головного героя та його професійним рівнем театральної гри.
  3.  «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це не одна з найулюбленіших вистав українського глядача. Адже саме цей спектакль збирає повні зали і цього разу винятку не буде!
  4. Ти матимеш можливість побачити не тривіальну театральну виставу, а оригінальну форму спектаклю – монолог у жанрі stand-up. Погодься, такі вистави не часте дійство. Тож пропустити постановку «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» у Дніпрі ти просто не можеш!
  5. Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова! Цей спектакль унікальний тим, що не просто позначає проблему, але і пропонує її рішення! Заінтригували?

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» 14-го лютого у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо