УКР

Про подію

Вистава «Love is …» у Дніпрі!

Ця весна обіцяє бути насиченою яскравими подіями! Одна з яких спектакль під назвою «Love is …», що відбудеться 9-го березня у Дніпровському академічному театрі драми і комедії. Для тебе гратимуть талановиті актори театру GODO.

Свою театральну діяльність студія GODO розпочала у 2012 році у місті Харків, та згодом колектив переїхав до столиці. Засновником та художнім керівником театру є Богдан Адаменко. Свою творчість учасники GODO зосереджують на відкриту та щиру взаємодію із глядачем. Театральна студія не боїться експериментів та комбінує різні види театральної гри, спираючись як на традиційні театральні школи, так і на новітні європейські тенденції. Вибір майданчику залежить від того, якого простору та атмосфери потребує кожна окрема вистава. Театр займає активну позицію у залученні молодих акторів та підтримує відкриту форму роботи з іншими режисерами.

Вистава «Love is …» - це театральний перформанс у жанрі комедії, головні ролі в якій виконують три актори студії GODO: Богдан Адаменко, Іван Янченко, Сергій Анипченко, а також красуні кабаре.

Коротко про сюжет спектаклю:

 Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три болі, три абсолютно різні погляди на тремтливі, завжди хвилюючі питання всіх епох – стосунки між чоловіком і жінкою. Що робитиме з любов‘ю в своєму житті зразковий сім‘янин Лео? Як вчинить глибоко розуміючий жінок, педантичний Макс? І чи станеться щось із зухвалим ненависником жінок Джонні? Обставини зібрали їх в одній квартирі, об’єднує їх дружба, але розмови аж ніяк не про це...

Заінтригували?

5 причин піти на виставу «Love is …» у Дніпрі:

  1. «Love is …» - це емоційно, оригінально та абсолютно щиро про відносини між чоловіком та жінкою. А це ой яка цікава та, можна сказати, вічна тема для пізнання!
  2. Прийшовши на спектакль «Love is …», ти насолодишся більш як двогодинним театральним дійством від справжніх професіоналів акторської гри, насмієшся досхочу та побачиш звичні життєві ситуації під зовсім новим кутом.
  3. Звісно ж, це незабутній подарунок емоцій для твоєї другої половинки!
  4. Вистава «Love is ...» - це соковитий коктейль відвертих емоцій, чоловічий погляд на жінок у всіх його абсурдних і смішних проявах, драма під маскою комедії, тому що тільки так чоловіки можуть говорити відверто про свої почуття.
  5. Це спектакль, на якому глядачі обіймаються, тримаються за руки, сміються, плачуть, ловлять «мурашок» по тілу і, найголовніше, осягають, що таке «Love is ...»

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Love is …» 9-го березня у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо