УКР

Майстер та Маргарита

22 січня 2020 | 19:00

Про подію

«Майстер та Маргарита» у Дніпрі!

До уваги жителів та гостей Дніпра! Запрошуємо всіх на легендарну виставу постановника Валерія Беляковича за романом Михайла Булгакова «Майстер та Маргарита». Це незабутнє театральне дійство відбудеться 22 січня 2020 року у Дніпровському академічному театрі драми і комедії.

«Майстер та Маргарита» - це великий містичний і разом з тим реалістичний роман Булгакова в авторській інтерпретації режисера Валерія Беляковича. Це історія про неймовірне кохання, біблійні мотиви та сатиричне зображення коммунального побуту, так званого "квартирного питання"...

«Він, як і Гоголь, палив свій роман. Він писав його 12 років. На полях рукопису він написав: «Дописати раніше, ніж померти!» Тим, хто мислить інакше і вірить в любов, немає місця в цьому світі. Але чи допоможе їм Бог в пошуках істини і щастя, або ж їм доведеться звернутися до іншої сили ... Мессир нікого не залишить без покарання і відплати - «кожен отримає по його вірі».

«- Він прочитав твір майстра, - заговорив Левій Матвій, - і просить тебе, щоб ти взяв із собою майстра і нагородив його спокоєм».

3 причини прийти на спектакль «Майстер та Маргарита» в Дніпрі:

  1. Поринути у атмосферу містики, кохання, боротьбу темряви та світла! За час вистави «Майстер та Маргарита» ти побуваєш у різних місцях, відчуєш весь спектр емоцій, отримаєш безліч запитань і знайдеш не менше відповідей на вже існуючі…
  2. Кожна постановка В.Беляковича – це міцний організм з чіткими рисами. Відсутність зайвого, мінімалізм у декораціях – все, аби зосередити увагу глядача на головному. Так розвішані на сцені бляшані листи перетворюються то в сторінки рукописів, то в шезлонги Ялти, то в колонаду палацу. По ним стукають, на них літають. Відповідне оформлення для роману, який прийнято вважати романом грози.
  3. Акторський склад вистави – це суміш особистостей, характерів, професіоналів своєї справи, які як ніхто краще втілились в образи головних персонажів та приковують погляди публіки.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на театральну постановку «Майстер та Маргарита» 22 січня 2020 року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо