УКР

Поневолення любов’ю

01 жовтня 2020 | 19:00
Галерея

Про подію

Вистава «Поневолення любов’ю» у Дніпрі!

До уваги усіх прихильників театру, 1 жовтня 2020 року у Дніпровському академічному театрі драми і комедії відбудеться показ театральної постановки під назвою «Поневолення любов’ю». Не пропусти, адже ця історія назавжди змінить твоє життя!

«Поневолення любов’ю» - це неймовірна вистава, створена за мотивами романів-бестселлерів Гани Богинської «Жити життя» і «Гріх пробачення». Головною тематикою робіт письменниці є свобода від маніпуляцій. Книги Богинської розходяться мільйонними тиражами у більш ніж п’ятдесяти країнах світу. На даний момент вона настільки популярна та оригінальна, що її роботи просто повинні ставитись на театральній сцені. Саме так і виник даний спектакль.

У цей вечір перед тобою постануть такі питання: Кохання чи залежність? Відносини чи рабство? Змінити себе чи зрадити собі?

Як відомо, маніпуляція – це сильна психологічна зброя, при вдалому користуванні якою можна отримати абсолютно все, не віддаючи анічогісінько. Чи має місце ця ница зброя у відносинах, у коханні?

Хто цей чоловік поряд із тобою: ідеальний партнер чи вмілий маніпулятор?

Хто ти: щаслива жінка чи покірна лялька в його руках?

5 причин прийти на спектакль «Поневолення любов’ю» у Дніпрі:

  1. Унікальна нагода побачити театральне прочитання всесвітньо відомого роману. Поглянути на стосунки, близьких та самого себе з іншого боку.
  2. Для когось ця вистава стане гарним театральним дійством, яке подарує насолоду; для когось - повчальною історією на прикладі головних героїв історії; для багатьох  може стати порятунком від внутрішнього вигорання та марнування себе на безглузді очікування, життєво необхідною пігулкою від гіпноз-кохання.
  3. Це одна з тих постановок, яку можна дивитись вічно: вона настільки насичена наочністю, уроками та порадами, що кожного разу можна відкривати для себе щось нове. Саме тому, хто вже хоч раз бачив цю роботу на сцені, приходить знову і знову. А якщо ти ще не бачив, то знай: це стовідсотковий mustsee!
  4. Буде до болю емоційно та до глибини влучно. Приходь за порцією досі невідомих для себе емоцій та за відповідями на важливі питання.
  5. Гострота та серйозність теми вистави говорить за себе аншлагами. Тож не гай часу та купуй квиток вже зараз!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Поневолення любов’ю» 1 жовтня 2020 року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо