УКР

Restart.Секрети подвоєння продажів (для підприємців)

21 жовтня 2020 | 14:00

Про подію

Тренінг Ігоря Адашевського у Дніпрі!

Етеншн усім власникам малого та середнього бізнесу! Запрошуємо вас на дійсно корисний івент – авторський тренінг Ігоря Адашевського під назвою «Секрети подвоєння продажів», який відбудеться 21-го жовтня 2020-го року у Конференц-залі готелю «Premier Hotel Abri», що у Дніпрі.

Ігор Адашевський – провідний бізнес-тренер, серійний підприємець, експерт з реклами та маркетингу, кращий тренер з саморозвитку 2014 року, рекордсмен книги рекордів України, спортсмен (марафон, Iron Man), автор книги-бестселера «Антикриза».

Що ти дізнаєшся, прослухавши унікальний авторський курс Ігоря Адашевського «Секрети подвоєння продажів»: як подвоїти ефективність будь-якої реклами та легко тримати потужний потік нових клієнтів з Інтернету; для тебе відкриють секрети  текстів і заголовків, що продаються; ти дізнаєшся все про такі акції, які приносять прибуток; ознайомишся з головними фішками і секретами Інтернет-просування; мова йтиме й про теми для розсилок по клієнтській базі; і останнє, але не менш важливе - мотивація в бізнесі (як поставити нові цілі, щоб захотілося діяти на 100%).

Бізнес-тренінг від успішного підприємця Ігоря Адашевського ідеально підійде підприємцям та власникам бізнесу; тим, хто тільки планує почати бізнес та має питання, сумніви та нерішучість у перших кроках; стартапам і тим, хто шукає інвестиції; а також маркетологам, рекламістам і SMM.

3 причини прослухати авторську програму «Секрети подвоєння продажів» у Дніпрі:

  • Це унікальна можливість отримати важливу інформацію від провідного підприємця України щодо ефективного ведення або відкриття власного успішного бізнесу.
  • Тренінг – це не суха подача матеріалу, це постійний діалог. Тому ти матимеш нагоду задати питання тренеру, обговорити незрозумілі моменти у механізмах продажів чи реклами, обмінятись досвідом з іншими учасниками та, безсумнівно, отримати багато корисних, актуальних порад та настанов.
  • Стисло, інформативно та дієво! Кожен бізнес-тренінг Ігоря Адашевського – це mustvisit, адже це не взятий із підручників чи інтернету непотрібний інформаційний мотлох, це власний досвід, це висновки, зроблені на власних перемогах та невдачах, якими Ігор Адашевський з радістю поділиться з тобою.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на тренінг «Секрети подвоєння продажів» Ігоря Адашевського 21-го жовтня 2020-го року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо