Рок фестиваль ЖиТТя / RockFest the ZHyTTya Грибівка. Придбати квитки на 08.07.2019 о 10:00. Kasa.in.ua
УКР

Рок фестиваль ЖиТТя / RockFest the ZHyTTya

08 липня 2019 | 10:00

Про подію

the ZHyTTya. RockFest
Наша основна мета – створення благодійного фонду !!!
Український виконавець може і має бути відомим у своїй країні !!!
Створи власного Українського хедлайнера цього літа !!!
В загалом 50 гуртів чекатимуть на тебе !!!
Одна велика сцена!!! 10 виконавців на день !!! Море,літо Rock-n-Roll !!!
Rock / Metal / Punk / Grunge / Rap core / Alternative
Нові люди, Нові Місця, Нові враження !!!
Не змарнуй свій шанс стати частиною соціуму який допомагає іншим !!!

the ZHyTTya. RockFest – це нове ім’я на Українській мапі фестивалів. Open air буде проходити вперше з 8 по 12 липня 2019 у селищі Грибівка, Овідіопольского району,Одеської області на 20 гектарах відкритого поля у 1,5 км від морського пляжу та сорока кілометрах від Одеси. Музика яка буде на фестивалі – це виключно рок та метал, а саме майже усі напрямки цих стилів музики. (Rock, Metal, Grunge, Punk, Rapcore… )
Фестиваль має на меті дуже благородні цілі. По результатам фестивалю буде створено благодійний фонд “ЖиТТя” для фінансової підтримки сімей онко-хворих дітей нашого регіону. Та створення, за наявності додаткових коштів, безкоштовної їдальні для пенсіонерів та інших незахищених верств населення міста Чорноморська,Одеської області.

Друга мета,і не менш основна, фестивалю - це популяризація українського рок- виконавця. Наш фестиваль вважає,що Український рок-виконавець може і має бути відомим у себе на Батьківщині. На фестивалі буде лише одна велика сцена. На якій будуть виступати десять виконавців на день. Маловідомі і невідомі широкому загалу гурти виступатимуть на одній сцені з зірками. Планується виступ сорока п’яти Українських гуртів. Також у фестивалі приймуть участь декілька гуртів з Білорусі та Молдови. На даний момент вже анонсовано хедлайнера з Молдови “Infected Rain”. Ведуться плідні перемовини з Українськими хедлайнерами та невдовзі буде про це анонсовано. На території фестивалю буде розвинена інфраструктура. А саме: буде виділено загороджену територію під 2000 наметів,паркінг на 1500 машин, фуд-корт, щоденне лицарське шоу від Миколаївського Лицарського клубу Бродекс, щоденне вечірнє вогняне шоу, виставка мотоциклів та ще багато інших чудових розваг для глядачів. На офіційному відкритті фестивалю планується встановити рекорд України з одночасного випускання у небо вогняних ліхтариків(усі заходи безпеки для цього буде вжито та попереджено Одеський аеропорт). На закритті фестивалю буде незабутній феєрверк,який запам’ятається на довго.

Всіх бажаючих приєднатися до створення благодійного фонду та підтримати Українського рок-виконавця чекаємо на фестивалі “ЖиТТя” (“the ZHyTTya. RockFest”) з 8 по 12 липня 2019 у селищі Грибівка, Овідіопольского району,Одеської області

the ZHyTTya. RockFest
Наша основная цель - создание благотворительного фонда !!!
Украинский исполнитель может и должен быть известным в своей стране !!!
Создай собственного Украинского хедлайнера этого лета !!!
В общей сложности 50 групп будут ждать тебя !!!
Одна большая сцена !!! 10 исполнителей в день !!! Море, лето, Rock-n-Roll !!!
Rock / Metal / Punk / Grunge / Rap core / Alternative
Новые люди, новые места, новые впечатления !!!
НЕ упустите свой шанс стать частью социума который помогает другим !!!
 
    the ZHyTTya. RockFest - это новое имя на украинской карте фестивалей. Open air будет проходить впервые с 8 по 12 июля 2019 в поселке Грибовка, Овидиопольского района, Одесской области на 20 гектарах открытого поля в 1,5 км от морского пляжа и сорока километрах от Одессы. Музыка которая будет на фестивале - это исключительно рок и металл, а именно почти все направления этих стилей музыки. (Rock, Metal, Grunge, Punk, Rapcore ...)
   Цели фестиваля очень благородные . По результатам фестиваля будет создан благотворительный фонд "Жизнь" для финансовой поддержки семей онкобольных детей нашего региона. И создание, при наличии дополнительных средств, бесплатной столовой для пенсионеров и других незащищенных слоев населения города Черноморская, Одесской области.
  Вторая цель, и не менее основная, фестиваля - это популяризация украинской рок- исполнителя. Наш фестиваль считает, что украинский рок-исполнитель может и должен быть известным у себя на Родине. На фестивале будет только одна большая сцена. На которой будут выступать десять исполнителей в день. Малоизвестные и неизвестные широкой публике группы будут выступать на одной сцене со звездами. Планируется выступление сорока пяти Украинский групп. Также в фестивале примут участие несколько групп из Беларуси и Молдовы. На данный момент уже анонсировано хедлайнера из Молдовы "Infected Rain". Ведутся плодотворные переговоры с украинским хедлайнерами и вскоре будет об этом анонсировано.
   На территории фестиваля будет развитая инфраструктура. А именно: будет выделено загражденную территорию под 2000 палаток, паркинг на 1500 машин, фуд-корт, ежедневное рыцарское шоу от Николаевского Рыцарского клуба Бродекс, ежедневное вечернее огненное шоу, выставка мотоциклов и еще много других замечательных развлечений для зрителей. На официальном открытии фестиваля планируется установить рекорд Украины по одновременному запуску в небо огненных фонариков (все меры безопасности для этого будут приняты и предупреждено Одесский аэропорт). На закрытии фестиваля будет незабываемый фейерверк, который запомнится надолго.
  Всех желающих присоединиться к созданию благотворительного фонда и поддержать Украинский рок-исполнителя ждем на фестивале "Жизнь" ( "the ZHyTTya. RockFest") с 8 по 12 июля 2019 в поселке Грибовка, Овидиопольского района, Одесской области.

Кемпінг = місце під намет у наметовому містечку на 5 днів (територія огороджена та під охороною)

Паркінг = 5 днів  (територія огороджена та під охороною)   

Рекомендуємо