УКР

Фіолет (акустика та вірші)

28 травня 2021 | 19:00

Про подію

Фіолет: «Акустика та вірші» у Харкові!

Запрошуємо тебе на акустичний вечір гурту Фіолет, який відбудеться вже 28-го травня 2021-го року у Арт-клубі "Корова" у Харкові.

Романтичний вечір акустичних пісень та поезії від гурту ФІОЛЕТ та Колоса! Найкращі пісні гурту за всі роки існування, такі як "Тиша", "Кохана", "Вона моя" та акустичні версії нових пісень з майбутнього альбому ФІОЛЕТ! Поспішіть придбати квитки, ми дотримуємося усіх санітарно-епідеміологічних норм, тому кількість місць обмежена!

В рамках всеукраїнського міні-туру музиканти відвідають такі міста України як: Вінниця, Черкаси, луцьк та Рівне.

Творчий шлях Фіолету розпочався у 2009 році у Луцьку, звідки родом усі учасники гурту. Зараз до складу колективу входять:

Сергій Мартинюк – вокал, тексти;

Андрій Дорош – барабани;

Олександр Колінько – бас-гітара; 

Ілля Случанко – гітара;

Роман Андрухів – гітара.

На рахунку Фіолету чотири студійних альбома: «Rock'n'love» (2012), «Вігвам» (2014), «Пісні любові на полі бою» (2015), «Aurora» (2018) та п’ять міні-платівок, серед яких: «Трохи тепла» (2010), «Ігри з датами в календарі» (2011), «10 000 грн. в небо» (2011), «Атоми щастя» (2013), «True Love» (2016), «Все чесно» (2019).

Чому варто прийти на акустичний концерт Фіолет у Харкові?

  • Весна – така надихаюча пора року! Недарма, гурт Фіолет вирушає у всеукраїнський акустичний тур саме навесні! А головною особливістю концертів у рамках туру буде не лише музична, а й літературна складова.
  • Ми всі скучили за акустикою Фіолету! Під час концертів ти матимеш нагоду послухати не лише відомі пісні гурту, а й почути неперевершені вірші фронтмена Фіолету - Сергія Мартинюка.
  • Не пропусти унікальної нагоди провести затишний весняний вечір у фантастичній атмфосфері музики та літератури з кумирами мільйонів. Буде, як завжди, чесно, емоційно та глибоко!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Акустика та вірші» гурту Фіолет 28-го травня 2021-го року у Харкові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо