УКР

Христина Соловій

11 листопада 2018 | 19:00

Про подію

Чуттєвий концерт Христини Соловій у Харкові: нове звучання творчості та довгождана прем’єра альбому «Любий друг»

Співачка, виступи якої викликають щирий захват й емоційний сплеск, у чий янгольський голос закохуються незалежно від віку чи статі, чия неземна краса вражає, а пісні беруть душу в полон і вже не відпускають…

І вже 11 листопада в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого харків’яни та гості міста зможуть потрапити у світ шалених почуттів і яскравих емоцій, барвистої музики та розкішного саунду, відвідавши масштабний сольний концерт Христини Соловій у Харкові.

«Це просто бомбезний голос, заради якого готовий долати будь-які відстані, заради якого я ходжу на всі її концерти…»

Натхненний імпульс, з якого народжується все

Її композиції завжди звучать так легко й невимушено, бо в них – вона справжня. Без подвійних стандартів та епатажних образів.

Починаючи свою музичну кар'єру з участі у конкурсах і телепроектах, Христина не намагалась привернути увагу до свого одягу чи макіяжу. Вона просто постала перед публікою такою, як є у житті - лемківською юнкою, обдарованою галицькою співачкою.

Однак зіркове життя міняє артистів. Тож тепер Христина Соловій до Харкова приїде зовсім іншою, переживши своєрідну трансформацію з «мрійливої пташки» у жіночну чуттєву красуню, яка глибоко відчуває і знає, як, любий друже, може «п’яно» звучати Твоє «форте», як міцно Ти можеш тримати, а вже за мить спалити всі мости.

М’яка, романтична і водночас харизматична, принципова, сильна, готова до відвертих розмов, мелодійних зізнань та одкровень. Саме такою Ти побачиш оновлену Христину, яка кожною своєю авторською піснею, що ввійшла до нового альбому «Любий друг», розповість Тобі щиро про особисті історії, у яких закумульована вся глибина її почуттів, її сокровенні думки, її щирі емоції.

Магія емоцій: коли враження від концерту «зашкалюють»

Поціновувачі сучасної якісної української музики щоразу отримують нереальне задоволення під час прослуховування її композицій. Бо виступи Христини Соловій завжди надзвичайно атмосферні, теплі, душевні, проникливі.

Слухаючи слова її пісень, хочеться знову і знову переживати ці тремові емоції, які змушують серце то завмирати, то битись частіше… У цих мелодийних драматичних оповідях кожен пізнає і знаходить себе і хоче якомога довше пробути в цьому ейфорійному стані.

Придбайте квитки на концерт Христини Соловій у Харкові та приходьте в Палац студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого!

Тут Вас чекатиме дивовижний ліричний вечір чарівної музики з незрівнянною Христиною Соловій.

Насолодіться цим феєричним звучанням розкішного вокалу галицької красуні, яка за лічені хвилини наповнить зал звуками дуже сильних композицій, у яких душа здатна з'єднаєтись зі світом піднесених емоцій і почуттів.

Обов'язково побувайте на цьому романтичному осінньому івенті! Ця мелодійна зустріч обіцяє бути незабутньою!

Купіть квитки у мережі наших кас чи замовте їх онлайн просто зараз! У будь-якому з обраних форматів Ви жодним чином не переплачуватимете, бо ми реалізовуємо квитки без сервісного збору. Тож лише у нас Ви можете придбати квитки на концерт Христини Соловій у Харкові за найбільш вигідною ціною.

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо