Христина Соловій Харків - квитки на концерт 11.11.2017
УКР

Христина Соловій

11 листопада 2017 | 19:00

Про подію

Влаштуйте собі справжнє свято осінньої романтики – відвідайте емоційний концерт Христини Соловій у Харкові!

Уже зовсім скоро харків’яни завмиратимуть від чарівного голосу харизматичної Христини Соловій, яка з оновленим репертуаром і низкою мелодійних сюрпризів поспішає до своєї публіки. 11 листопада 2017 року в ДК Ярослава Мудрого під час великого сольного концерту вокалістка презентуватиме власні авторські композиції та добірку автентичних лемківських пісень.

Пізнайте сучасний стиль автентики!

Тендітна красуня, яку вже захоплена публіка назвала «лемківською принцесою», відкрила нове дихання народної української музики. У її репертуарі – яскрава мозаїка автентичних, в основному лемківських, пісень у сучасному аранжуванні. Однак, окрім уже добре відомих фолкових композицій, Христина радо ознайомить харків’ян і зі своїми новими авторськими піснями.

Спеціально для турне містами України співачка підготувала сюрприз. Справжньою родзинкою її виступу в Харкові стане виконання раритетних народних пісень із різних куточків нашої країни, у які Христина просто закохана, - поділалась вокалістка, зазначаючи, що дуже тішиться з того факту, що слухати народну пісню в її виконанні подобається такій великій кількості людей у різних містах нашої держави.

Коли слухаєш мелодійний і такий глибокий голос неймовірно талановитої юної співачки, якось так тепло стає на душі, так щемливо і трепетно… Якось так по-особливому ніжно звучать її пісні в ці осінні дощові дні…

Бажаєте душевного тепла і затишку, чогось до болю близького і рідного? Зануртесь в атмосферність звучання вражаюче чуттєвого вокалу Христини Соловій!

Коли за вікном туманно, дощить, а дерева дивують своєю барвистістю, так хочеться пройтись тихим осіннім парком, огорнутим у сутінки, перебираючи опале листя ногами, дослухаючись до його таємничого шурхотіння, слухаючи улюблені “Хто, як не ти”, “Під облачком”, “Тримай”… І не хочеться відпускати ні на мить це чудове відчуття гармонії! Є в цьому часі якась особлива романтика… І хочеться без упину мріяти… Помріймо разом під звуки проникливого вокалу ніжної та романтичної Христини Соловій! Купіть квитки на її сольний концерт 11 листопада в Харкові! Проведіть вечір у чарівній атмосфері мелодійності і натхнення!

Прагнете побачити та послухати виступ Христини Соловій у Харкові вживу?

Поспішіть придбати квитки онлайн чи в касах міста! На Вас очікує грандіозний концерт з яскравим світловим щоу, що вразить глядачів потужною силою емоцій та магічною енергетикою.

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy


Raffaello Україна в соціальних мережах:

instagram.com/raffaello_ukraine

facebook.com/Raffaello.Ukraine

 

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - Susy Production

Рекомендуємо