Святослав Кондратів. Всеукраїнський тур Харків - квитки на концерт 14.03.2018
УКР

Святослав Кондратів. Всеукраїнський тур

14 березня 2018 | 19:00

Про подію

Львівський Паганіні Святослав Кондратів призначає побачення… Час і місце зустрічі – 14 березня. Харків

Відомий український скрипаль Святослав Кондратів вирушив у подорож Україною з великим концертним туром. 14 березня він завітає до малого залу Театрально-концертного центру Харківського національного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка, де зустрінеться зі прихильниками якісної інструментальної музики, аби представити їм свій ексклюзивний проект - “Світ очима скрипаля”.

Коли у музиці вирує сила пристрасті й любові: великий концерт Святослава Кондратіва в Харкові

Харизматичний творчо обдарований скрипаль-віртуоз зі Львова підкорює континенти. Його музика потужно й натхненно звучить у різних куточках світу: на фоні норвезьких фьордів і загадкових дюн Африки. Він неймовірно пристрасно розказує про «Справжню любов» у Венеції чи на березі Балтійського моря. Його віртуозна гра заворожує, викликає фанатичне захоплення, стає своєрідним допінгом для справжніх поціновувачів музичного мистецтва.

Музика, від якої перехоплює дух

“Від звучання скрипки в руках Святослава, неначе виростають крила, від його музики аж забиває дух!” – діляться враженнями від живого концерту шанувальники таланту Святослава Кондратіва. Кожною своєю композицією йому вдається розкривати щораз нову грань Її Величності Скрипки. І це й не дивно, адже маестро сприймає її не лише як музичний інструмент, а як живу істоту, здатну тонко відчувати все довкола. “Скрипка – вона, як жінка. І якщо її цінуєш, то вона здатна віддати тобі все”, - говорить Святослав, додаючи, що його скрипка для нього є дуже особливою і коштовною.

А Ви готові вирушити в захопливу мандрівку безмежним світом музики разом зі Святославом Кондратівим?

Якщо так, тоді поспішіть придбати квитки на грандіозний концерт маестро “Світ очима скрипаля” 14 березня в Харкові! Це буде розкішний перформанс, від якого у Вас просто «мурашки забігають». Лише уявіть: шалена експресія музики у потужному чуттєвому звучанні скрипки!

Придбайте квитки на найочікуванішу подію цієї весни – яскравий концерт скрипаля-віртуоза Святослава Кондратіва!

Запросіть на незабутню мелодійну зустріч своїх друзів і коханих! Проведіть чудовий романтичний вечір в атмосфері душевного тепла й любові! Придбайте квитки на концерт «Світ очима скрипаля» у касах Вашого міста або ж купіть їх онлайн всього у кілька кліків! І зробіть це, не зволікаючи, доки ще є продажу квитки в усі зони концертного залу!

Рекомендуємо