УКР

Про подію

ДахаБраха у Хмельницькому!

22-го лютого український етно-хаос-квартет дасть незабутній концерт у Хмельницькій обласній філармонії.

ДахаБраха – музичний проект, створений у 2004 році Владиславом Троїцьким, який є організатором та художнім керівником артистів. Свій власний стиль музики виконавці характеризують етно-хаосом, на меті якого передати глибинний смисл за допомогою експериментів з формами та зміщення традиційних акцентів.

Без жодних перебільшень, слід сказати, що гурт ДахаБраха мегапопулярний в Україні. Творчість колективу сприймається українським слухачем, як щось знайоме з народження, рідне, те, що тече по венам. Хоча інколи мова пісень не зрозуміла для нас, адже вміщує у собі велику кількість діалектизмів та архаїзмів.

5 причин піти на концерт ДахаБраха у Хмельницькому

  1. Їхня творчість – це Україна з її давніми мотивами, фольклором та етнічним звучанням. Пісні ДахаБраха пробудять у тобі дух предків.
  2. Колектив має шалену популярність далеко за межами Батьківщини. Так, Девід Бекхем використав одну з пісень гурту у власній рекламі, а продюсер «Сімсонів» Метт Грейнінг просто обожнює їхню творчість.
  3. ДахаБраха має більш як 15-річну музичну кар’єру і нещодавно презентувала тизер до фільму «Шлях», який розповість нам про життя колективу у рамках дворічного світового турне.
  4. Так, так! Прийшовши на концерт ДахаБраха, ти особисто познайомишся з гуртом, що гастролював такими країнами, як Колумбія, Бразилія, Мексика, Сполучені Штати Америки, Канада, Китай, Малазія, Південна Корея, Австралія, Нова Зеландія та більшістю країн Європи.
  5. Назва колективу походить від двох дієслів «давати» і «брати» відповідно. Отож, бери свій квиток та гарний настрій, а ДахаБраха наживо дасть тобі незабутні враження та емоції з присмаком фольку та аутентики.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт ДахаБраха 22-го лютого у Хмельницьку - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо