Ірина Федишин Хмельницький - квитки на концерт 17.01.2019
УКР

Ірина Федишин

17 січня 2019 | 19:00

Про подію

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ КОЛЯДУВАТИМЕ З ІРИНОЮ ФЕДИШИН!

17 січня Ірина Федишин з головним різдвяним шоу країни “Україна колядує” приїде у Хмельницький. На концерті у обласній філармонії звучатимуть колядки у сучасній обробці та хітові композиції співачки. Більше того, слухачі зможуть насолодитись не лише якісною українською музикою, але й поринути у справжню різдвяну казку з театралізованими дійством на сцені.

Радимо придбати або забронювати квитки на концерт Ірини Федишин у Хмельницькому вже зараз, поки є вибір хороших місць.

Ірина Федишин музичний феноменом в українському шоу-бізнесі.

Співачка підкорила своєю харизматичністю публіку всієї України. Проїхавшись туром зі Львова до Харкова, вона ще раз довела, що щиру українську пісню люблять у всіх частинах нашої країни.

Шоу Ірини Федишин “Україна колядує” фахівці визнали одними з найкращих вітчизняних різдвяних проектів. Що зовсім не дивно, адже за попередні роки воно пройшло з аншлагами  у більше як 150-ти містах!

Над концертною програмою цього шоу працювало відразу кілька режисерів-постановників. В кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і народні мотиви, постала абсолютно різною - від концертних костюмів до жанрового різноманіття у репертуарі.

Різдвяний концерт з Іриною Федишин дарує щем в душі і радість в серці!

Яскраві костюми та динамічні постановки вже стали незмінною візитівкою концертів Ірини Федишин. Співачка та її команда не зраджують своїм традиціям і на концерті у Хмельницькому обіцяють влаштувати справжнє шоу з  масштабними декораціями, світловими ефектами, колоритними костюмами та театралізованими постановками. 

“Україна колядує” – це не просто різдвяний концерт, а дійство, яке сповнене радістю і любов'ю. Ми впевнені, що ця святкова феєрія 2019 року забудеться глядачам не скоро. Подаруйте собі і близьким різдвяну казку – завітайте на концерт Ірини Федишин.

До зустрічі!

Придбати квитки на концерт Ірини Федишин у Хмельницькому 17 січня 2019 року можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найяскравіші події у вашому місті!

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=T46896X7CQg

https://www.youtube.com/watch?v=54L2vD5Duj0

https://www.youtube.com/watch?v=aGrJiNjl9oU

 

 

 

Рекомендуємо