ROCK SYMPHONY Хмельницький - квитки на концерт 18.03.2019
УКР

Про подію

ROCK SYMPHONY – Концерт СИЛА!

Коли 100 АРТИСТІВ НА СЦЕНІ об'єднуються – це пронизує наскрізь!

ROCK SYMPHONY – єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній.

Підчас перформенсу ніщо неподільно, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.

Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення.

ROCK SYMPHONY люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки – це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.

 

НОВА ПРОГРАМА У ДВОХ ВІДДІЛЕННЯХ З АНТРАКТОМ.

 

Название проекта

ROCK SYMPHONY

Концерт ROCK SYMPHONY – Концерт СИЛА!

Когда 100 АРТИСТОВ НА СЦЕНЕ объединяются – это пронизывает насквозь!

ROCK SYMPHONY – единое монолитное произведение. Сценография, режиссура и спецэффекты обеспечивают неповторимое восприятие музыки и драматургии, заложенной в ней.

Во время перформанса все едино, зрители становятся участниками события, а непередаваемая атмосфера объединяет всех в грандиозном удовольствии.

Эмоции постоянно меняются, от бурного восторга до тихого лирического наслаждения. Впечатления от каждой последующей композиции наслаиваются на впечатления от предыдущих, меняя оттенки, и в самом конце звучит стремительный, динамический, виртуозный финал, выводящий на эмоциональное и духовное очищение.

ROCK SYMPHONY любят дети, подростки, молодежь, женщины, мужчины – это в очередной раз доказывает, что настоящее искусство по душе всем и каждому.

НОВАЯ ПРОГРАММА В ДВУХ ОТДЕЛЕНИЯХ С АНТРАКТОМ.

Рекомендуємо