УКР

Тарас Чубай & Плач Єремії

02 лютого 2019 | 19:00

Про подію

 

ПЛАЧ ЄРЕМІЇ ЗНОВУ ЗАЛУНАЮТЬ У МУЗИЧНОМУ ПРОСТОРІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО!

По-справжньому культовий рок-гурт "Плач Єремії" 2 лютого виступить на сцені Хмельницької обласної філармонії. Музиканти вирішили влаштувати велике концертне шоу з уже добре відомими піснями.

Колектив на чолі з музикантом-філософом Тарасом Чубаєм вже більше кількох десятиліть торує власний музичний шлях щиро та без пафосу. У 90-х вони відкрили слухачам глибокодумну українську співану поезію, яка зачіпає найтонші струни душі кожного з нас. І з того часу у пісні гурту закохуються все нові і нові покоління.

МУЗИКА ДЛЯ ДУШІ!

"Плач Єремії" творять інтелектуальну рок-музику, яка спонукає до роздумів, яка надихає. Під їх пісні ми закохувались, сумували та сподівались, під них ми дорослішали, шукали й перемагали. Слухаючи їх, ми можемо знову переживати найзворушливіші, найдраматичніші, найпотаємніші моменти життя. Чого варта лише знаменита композиція "Лиш вона", яка стала найбільш впізнаваною серед українських пісень та гідна називатися справді народною.

Чубай мольфарить свою музику сам для себе, але вона не залишає байдужим нікого!

Придбати квитки на концерт ПЛАЧ ЄРЕМІЇ у Хмельницькому 2 лютого можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найяскравіші події у вашому місті!

Рекомендуємо