УКР

Про подію

Івано-Франківськ очікує концерт Dakh Daughters 

7 жовтня фрик-кабаре Dakh Daughters готують для франківчан справжній коктейль емоцій та вражень. Дівчата вже підкорили своєю харизмою Америку та Канаду і після великого туру повертаюсь додому.  

Якщо ти досі не чув про цей бенд, то час заповнити прогалину і піти на концерт Dakh Daughters в Івано-Франківську, адже це:

  • музичне полотно на фоні якого розгорнеться справжнє театралізоване дійство обрамлене у літературні рами;
  • естетика кабаре з його запальними танцями вкупі із темними трагічними баладами;
  • перформанс, який змінює світобачення та перевертає уявлення про традиційне мистецтво.

Ідея проекту Dakh Daughters виникла у засновника містичного національного театру “ДАХ” режисера Влада Троїцького. Склад формації дуже колоритний: актриса, музикантка, дирижерка, танцюристка, філологиня, фольклористка, дизайнерка… Кого тут тільки немає! І кожна з учасниць гармонійно доповнює цю своєрідну картину, вносячи свої штрихи. 

Dakh Daughters - це багатошаровий колаж, що нагромаджує в собі різні музичні жанри і стилі, літературні цитати різних епох, шокуючі образи та ролі. 

Dakh Daughters - Івано-Франківськ - 6 жовтня

Завдяки самобутній творчості септет здобув визнання у всьому світі. Їм аплодували Сіетл та Сан-Франциско, про них писали The New York Times та Rolling Stone. І врешті дівчата повертаються на рідні терени, де їх із нетерпінням чекають. Зустрічай фавориток американських критиків вже цієї осені в Івано-Франківську! 

 Неординарні та неповторні Dakh Daughters з програмою, що підкорила світ. Композиції з альбому “If”, пісні, що можна почути лише на живих виступах колективу та “візитка” гурту – “Rozy/Donbass”. Подаруй собі вечір занурення у сучасне мистецтво!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Dakh Daughters в Івано-Франківську 6 жовтня 2019 року - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо