Христина Соловій Івано-Франківськ - квитки на концерт 26.10.2018
УКР

Про подію

Музичне побачення Христини Соловій із «Любим другом» цієї осені в Івано-Франківську

Коли за вікном туманно, дощить, а дерева дивують своєю барвистістю, так хочеться пройтись тихим осіннім парком, огорнутим у сутінки, перебираючи опале листя ногами, дослухаючись до його таємничого шурхотіння, слухаючи улюблені «Хто, як не ти», «Тримай» і «Fortepiano»!

І немає жодного бажання відпускати це чудове відчуття гармонії й на мить! Є в цьому часі якась особлива романтика… Коли без упину мріється…

Помріймо разом під звуки проникливого вокалу ніжної та романтичної Христини Соловій! Не пропустіть її сольного концерту, що відбудеться 26 жовтня у Драматичному театрі імені Івана Франка!

Приголомшлива експресія нового альбому Христини Соловій «Любий друг»

Вирушивши в концертний тур Україною, Христина Соловій поспішає до Івано-Франківська з презентацією своєї нової платівки, аби поділитися зі слухачами власним творчим доробком.

Христину зворушує те, що саме авторські її пісні так глибоко западають у душі людей, що вони співають із нею в унісон не лише під час концертів, а й намугикують улюблені мотиви й у повсякденні: поспішаючи на роботу, їдучи в авто чи просто гуляючи під зоряним небом…

«Коли під час концерту люди співають мої пісні, я вкотре переконуюсь, що це - справа мого життя», - ділиться співачка.

Новий альбом Христини, який вона має намір привезти до Вашого міста, днями вийшов у світ під назвою «Любий друг». Платівка присвячена ліричному героєві – любому другові, який надовго оселився в душі співачки і є її своєрідним духівником та однодумцем, який дивиться на світ її очима, переживає ті ж емоції та цілковито заглиблений у її світогляд.

Розповідаючи про роботу над новим альбомом, Христина зізнається, що пісні, які ввійшли до нього, не були написані спеціально під реліз.

«Я писала свої пісні не для альбому і не була впевнена, що вони отримають своє повноцінне життя, що будуть вивірені до найменших деталей, як це я зробила зараз», - говорить вокалістка.

Створені в різний час і за різних життєвих ситуацій, авторські композиції співачки акумулювали в собі таку потужну енергетику й експресію, яку можна відчути, лише спільно проживши разом із авторкою ті ж ключові моменти. Тож це, мабуть, краще назвати відвертими особистими історіями чи радше рецепціями на події, людей, почуття та обставини…

Хочете зустрітись із іншою, незнаною Христиною Соловій і познайомитись із «Любим другом»?

Приходьте на концерт 26 жовтня в Івано-Франківську! Подаруйте своїм коханим і близьким людям чудовий вечір, провівши його в атмосфері мелодійної інтимності! Це буде незабутньо, проникливо і натхненно…

Придбайте квитки на сольний концерт Христини Соловій 26 жовтня в Івано-Франківську!

Не проґавте шанс повною мірою відчути справжній музичний екстаз! Замовляйте квитки на нашому сайті чи купуйте в мережі кас Вашого міста, однак довго із цим не зволікайте! Адже потрапити на презентацію нового альбому Христини Соловій хочуть не лише івано-франківці, а й ті, кому не вдалось побувати на її концерті в Чернівцях і Житомирі.

Придбайте квитки за найвигіднішими цінами, без переплат і сервісного збору – та будьте впевнені, що цього музичного побачення з неперевершеною Христиною Соловій Ви точно не пропустите! До зустрічі 26 жовтня в Івано-Франківську!

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо