УКР

Жовтневий палац

concert_hall
Адреса
 • Київ Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Для замовлення квитків

Афіша

Про локацiю

Жовтневий палац, Київ: афіша, квитки, майбутні концерти

 • Тип локації: палац культури;
 • Місто: Київ;
 • Вмістимість: понад 2000 осіб;

Жовтневий палац (Міжнародний центр культури і мистецтв) – міжнародний культурний центр та пам’ятка архітектури 19 століття та один з найбільших театральних залів Києва. Знаходиться Жовтневий палац у серці міста, там, де відбулося багато вагомих подій української історії, знаходиться за адресою: Алея Небесної Сотні 1, що в декількох хвилинах пішого ходу від Майдану Незалежності та головної вулиці країни – Хрещатика.

Будівля просто вражає своєю величчю та масштабами. Міжнародний центр культури і мистецтв має відмінну видимість та чудову акустику з будь якого місця. Тут  і чудовий партер, і балкони першого та другого ярусів, і затишний амфітеатр з особливою атмосферою. Та особливість Жовтневого палацу в тому, що на які місця ви б не купили квиток, обов’язково добре буде видно сцену та відмінно чути те, що там відбувається. Побудований Жовтневий палац відомим російським архітектором італійського походження Вікентієм Беретті у 1842 році, який також відомий як автор «Червоного корпусу» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відчинив свої двері для жителів та гостей Києва Жовтневий палац 24 грудня 1957 року, і з того часу на різноманітних культурно-мистецьких заходах тут побувало понад 40 мільйонів осіб. Серед тисячі відвідувачів, серед яких студенти та люди зовсім різних професій, в палаці можна було побачити провідних українських діячів культури та мистецтва, зокрема Максима Рильського, Володимира Сосюру, Андрія Малишка та багатьох інших.

Міжнародний центр культури і мистецтв часто проводить традиційні огляди, конкурси та різноманітні культурно-мистецькі фестивалі. В Жовтневому палаці проводяться концерти провідних професійних і аматорських театральних труп та музичних колективів з різних країн, зокрема Білорусі, Молдови, Грузії, Литви, Естонії та інших. Тут також відбуваються зустрічі з відомими поетами, письменниками та композиторами, дипломатами, громадськими та політичними діячами, народними депутатами. Часто в Жовтневому палаці з концертами виступають провідні світові діячі вітчизняного музичного та театрального мистецтва. Бібліотека центру має унікальний фонд та налічує понад 70 тисяч екземплярів.

4 особливості Жовтневого палацу у Києві:

 1. Велич та вишуканість Міжнародного центру культури і мистецтв просто вражає, він зачаровує своєю делікатністю та архітектурою;
 2. У палаці проходять зйомки відомих телевізійних шоу, концертів та спектаклів, а також виступи балету, концерти класичної, симфонічної та джазової музики;
 3. Пам’ятка архітектури, яка бачила буремні події української історії та становлення української держави точно не залишить тебе байдужим та подарує незабутні враження від перебування та наситить своєю атмосферою;
 4. Міжнародний центр культури та мистецтв є одним із символів української столиці!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на події у Жовтневому палаці в Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

 • дивись афішу та вибирай найкращі події для себе!
 • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
 • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
 • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

На мапі