УКР

Про подію

Христина Соловій розкриє головну інтригу свого нового альбому на концерті в Житомирі

Проанонсований ще минулоріч вихід нового альбому Христини Соловій досі залишається за завісою таємниці… Спраглі шанувальники з нетерпінням чекають дня, коли співачка врешті розкриє інтригу. І чекати залишилось недовго… до 22 жовтня.

У Драмтеатрі імені Івана Кочерги у Житомирі «Тобі про все розкажу я». Так, саме з цього міста розпочнеться Всеукраїнський концертний тур Христини Соловій, у рамках якого вона презентуватиме свій новий альбом.

Відверті зізнання в музичних особистих історіях Христини Соловій із прясвятою «Любому другові»

«Любий друг» - саме так виконавиця звертається до свого слухача, саме так вона говорить і до ліричного героя своїх пісень.

«Хто ми з тобою в цьому в світі? Хто ти мені, а я тобі?» - саме це вона і намагається з’ясувати і щиро поділитись своїми особистими відкриттями. Бо, попри те, що кожен із нас сотні разів ставить собі ці запитання, однак часто так і не знаходить правдивих відповідей.

«Любий друг - ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він - моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книгах, у кіно. І, врешті-решт, він залишається в моїх піснях. …Як спогад на згадку».

Відвертий музичний діалог Христини Соловій – це не про ноти, це про душу

Її авторські пісні, їхня мелодика - не просто слова чи звуки, які можна вивчити чи зіграти, їх треба розуміти душею, їх можна лише відчувати.

Нещодавно змінивши склад музикантів, студію, саундпродюсера, відмовившись від впливу авторитетних людей, Христина Соловій зробила свою музику вільною, щирою і справжньою. Такою, якою вона її любить сама… Такою, якою вона готова щедро ділитись зі своїми слухачами.

Місяці праці й ті численні жертви, на які змушена була піти співачка, не марні, бо зробили її альбом надто сильним, надто якісним і надто особистим.

Зануртесь в атмосферність звучання вражаюче чуттєвого вокалу Христини Соловій! Придбайте квитки на її концерт в Житомирі вже сьогодні!

Не пропустіть презентації нового альбому авторських пісень Христини Соловій, який вона вже зовсім скоро привезе до вашого міста! Будьте серед числа перших, кому пощастить потрапити на прем’єрний концерт з нагоди виходу нової платівки співачки, і вживу насолодитись розкішним проникливим звучанням її авторських композицій.

Замовте квитки на нашому сайті або ж просто завітайте до мережі наших кас, де на вас чекатиме приємний сюрприз – мінімальна вартість квитків без додаткових переплат за сервісний збір.

Після сольного концерту Христини Соловій у Житомирі наступними зустрічатимуть довгождану гостю мешканці Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Харкова, Вінниці, Хмельницького, Луцька, Рівного, Києва.

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо