УКР

99 друзів Галича

29 серпня 2020 | 19:00

Про подію

Женя Галич з квартирником у Кам'янці-Подільському!

Егей, друже! Запрошуємо тебе на мега потужну подію цього літа – сольний концерт фронтмена відомого українського музичного гурту O.Torvald Жені Галича під назвою «99 друзів Жені Галича», який відбудеться 29-го серпня 2020-го року у Руській Брамі у Кам'янці-Подільському.

Серпень в Україні насичений різноманітними арт та музичними подіями, однією з яких є музичний тур Жені Галича містами Батьківщини. В рамках туру, який отримав назву «99 друзів Жені Галича», музикант зіграє низку квартирників та відвідає Луцьк, Львів, Тернопіль, Хмельницький та інші міста.

Так як карантин вніс певні правки щодо концертних та фестивальних реалій, виконавці активно почали шукати вихід із цієї скрутної ситуації і на допомогу прийшли квартирники. А власне, що може бути кращим за затишну, ба, навіть домашню атмосферу: невелике коло прихильників, друзів та близьких, об’єднаних музикою?

Вже зовсім скоро неординарний, талановитий та драйвовий Женя Галич – кумир мільйонів – виконає знайомі усім нам хіти у новому форматі, заграє на акустиці, порадує тебе теплим та неформальним спілкуванням і, звісно ж, вкотре подарує неймовірний шторм позитивних емоцій!

Творчі вечори будуть проведені з дотриманням всіх карантинних норм. І хоч цього літа ми не можемо відриватись гучно в натовпі людей, але ніхто не забороняє проводити перформанси в майже домашній атмосфері в колі близьких друзів? Зробимо це літо про наших людей і для наших людей!

3 причини піти на квартирник Жені Галича у Кам'янці-Подільському:

  • Це унікальна можливість побувати майже тет-а-тет із однією з топових постатей української рок-сцени, поспілкуватись із артистом, насолодитись його голосом та добряче кайфанути від харизми Галича!
  • «Наші люди всюди!» Цей вислів, ця пісня, цей альбом O.Torvald як ніколи доречні зараз. Давай об’єднуватись, надихатись та насолоджуватись творчістю разом!
  • Це пречудова нагода як слід відірватись із друзями! Музика, яка лунатиме у цей вечір у виконанні Галича, прийдеться до смаку кожному: гучна й нестримна, бунтарна і гаряча, ніжна та лірична. Приходь, підспівуй та танцюй на  найексклюзивнішому квартирнику цього літа!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на квартирник Жені Галича 29-го серпня 2020-го року у Кам'янці-Подільському - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо