УКР
KAZKA

KAZKA

“KAZKA” – молодий київський гурт, що дебютував у 2017 році та дуже стрімко набрав популярність. 

Із самого початку “KAZKA” були дуетом, що складався із вокалістки Олександри Заріцької та мультиінструменталіста Микити Будаша (гітара, клавіші), який став аранжувальником і звукорежисером проекту. Пізніше склад гурту поповнився ще на одного учасника – талановитого музиканта Дмитра Мазуряка, що грає на багатьох народних інструментах. 

Після ефектного дебюту з релізом пісні “Свята” у березні 2017 року, “KAZKA” опинилися на вершині чартів. За версією музичної премії “YUNA” колектив став “Відкриттям року 2017”, у виданні “Karabas Live” – “Дебютом року 2017”. Їх пісня “Свята” стала “Кращою піснею поп-групи” і “Кращим дебютом” за версією радіостанції “Країна ФМ”. 

Ще одним досягненням гурту є хітова композиція “Плакала”, яка стала першою україномовною піснею, що очолила український YouTube-чарт та набрала вже більше як 60 мільйонів переглядів.

“KAZKA” були учасниками відомого телепроекту “Х-фактор”, після участі в якому гурт здобув ще більшу популярність. 27 квітня 2018 року столичний колектив презентував свій дебютний альбом під назвою “KARMA”, що складається із 10-ти пісень. “Жива” презентація альбому відбулася 1 червня на першому сольному концерті виконавців, який пройшов у Києві.

“KAZKA” виконують свої пісні виключно українською мовою, а стиль їх музики визначають як experimental pop з елементами електро-фольку. Поєднуючи етнічні мотиви та сучасне звучання, гурт “KAZKA” творить по-справжньому колоритну самобутню українську музику.