УКР

ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака

17 серпня 2019 | 10:00

Про подію

ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас» імені Анатолія Єрмака

17-18 серпня в «Парку Київська Русь» відбудеться ХХІІІ Міжнародний фестиваль «Козацький Спас», який збере понад 500 учасників з України та зарубіжжя, що представляють різні школи національних бойових мистецтв.

На вас чекатимуть колоритні козаки з усієї України, справжній бойовий дух козацького роду та вражаючі древні бойові мистецтва: український рукопаш «Спас», Бойовий Гопак, боротьба навхрест, боротьба на поясах, боротьба штовхач, кулачний бій «Лава на лаву», татарська боротьба Алиш. Також в програмі виступи майстрів із бойових мистецтв Індії,  Грузії, Вірменії , Азербайджану, Тайланду, Китаю. А крім того багато цікавих реконструкцій забутих бойових мистецтв середньовіччя.

В суботу, близько 14:00 відбудеться урочисте відкриття Фестивалю.

Вперше до Древнього Києва завітає булава завдовжки 3,5 м та вагою близько 100 кг. Біля неї можна буде сфотографуватися, а найвідчайдушнішим – ще й спробувати підняти.

Родзинкою фестивальної вечірньої програми стане реконструкція бою часів козацтва, що почнеться після 18:00.

В неділю, 18 серпня, учасники фестивалю почнуть свій день з майстер-класів, а з 11:00 проходитиме Козацьке Коло фестивалю з представленням шкіл та напрямків національних видів спорту і бойових мистецтв.

Також на Вас чекає насичена розважальна програма з кінно-трюковими виступами, давньослов’янськими забавами, іграми та хороводами, танцювальними флеш-мобами, майстер-класами, до яких зможе долучитися кожен гість.

У вражаючих кінних шоу братимуть участь унікальні коні рідкісних древніх порід, що зібрані зі всього світу в Княжій конюшні. Ці прекрасні тварини вражатимуть всіх своїми вміннями. До коней можна підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися та проїхати верхи або в екіпажі.

Вражаючі бойові мистецтва, незламний козацький дух в поєднанні з колоритом та шедеврами середньовічного зодчества подарують неймовірні враження гостям Древнього Києва в «Парку Київська Русь».

В програмі фестивалю можливі зміни

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва – в 45 хвилинах їзди – у селі Копачів, Київська область.

Маршрутки з Києва від ст.метро «Видубичі», див. розклад на сайті.

Детальніше: parkkyivrus.com

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 250 грн, для пенсіонерів і студентів – 150 грн., для дітей шкільного віку – 60 грн., дошкільнята – безкоштовно.

Рекомендуємо