ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака, Копачів - квитки на фестиваль 17 серпня 2019 року
УКР

ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака

17 серпня 2019

Про подію

ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас» імені Анатолія Єрмака

17-18 серпня в «Парку Київська Русь» відбудеться ХХІІІ Міжнародний фестиваль «Козацький Спас», який збере понад 500 учасників з України та зарубіжжя, що представляють різні школи національних бойових мистецтв.

На вас чекатимуть колоритні козаки з усієї України, справжній бойовий дух козацького роду та вражаючі древні бойові мистецтва: український рукопаш «Спас», Бойовий Гопак, боротьба навхрест, боротьба на поясах, боротьба штовхач, кулачний бій «Лава на лаву», татарська боротьба Алиш. Також в програмі виступи майстрів із бойових мистецтв Індії,  Грузії, Вірменії , Азербайджану, Тайланду, Китаю. А крім того багато цікавих реконструкцій забутих бойових мистецтв середньовіччя.

В суботу, близько 14:00 відбудеться урочисте відкриття Фестивалю.

Вперше до Древнього Києва завітає булава завдовжки 3,5 м та вагою близько 100 кг. Біля неї можна буде сфотографуватися, а найвідчайдушнішим – ще й спробувати підняти.

Родзинкою фестивальної вечірньої програми стане реконструкція бою часів козацтва, що почнеться після 18:00.

В неділю, 18 серпня, учасники фестивалю почнуть свій день з майстер-класів, а з 11:00 проходитиме Козацьке Коло фестивалю з представленням шкіл та напрямків національних видів спорту і бойових мистецтв.

Також на Вас чекає насичена розважальна програма з кінно-трюковими виступами, давньослов’янськими забавами, іграми та хороводами, танцювальними флеш-мобами, майстер-класами, до яких зможе долучитися кожен гість.

У вражаючих кінних шоу братимуть участь унікальні коні рідкісних древніх порід, що зібрані зі всього світу в Княжій конюшні. Ці прекрасні тварини вражатимуть всіх своїми вміннями. До коней можна підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися та проїхати верхи або в екіпажі.

Вражаючі бойові мистецтва, незламний козацький дух в поєднанні з колоритом та шедеврами середньовічного зодчества подарують неймовірні враження гостям Древнього Києва в «Парку Київська Русь».

В програмі фестивалю можливі зміни

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва – в 45 хвилинах їзди – у селі Копачів, Київська область.

Маршрутки з Києва від ст.метро «Видубичі», див. розклад на сайті.

Детальніше: parkkyivrus.com

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 250 грн, для пенсіонерів і студентів – 150 грн., для дітей шкільного віку – 60 грн., дошкільнята – безкоштовно.

Рекомендуємо