УКР

104 Truwer

20 жовтня 2018

Про подію

За технічних причин, концерт перенесено на 20.10.18.

Всі квитки, придбані на 30.03, дійсні на нову дату.

Давно мріяли побувати на сафарі? Круті репери з Казахстану 104 & Truwer влаштують Вам його прямо в центрі Києва!

Кияни ще ніколи такого не бачили! Модний столичний концерт-хол Stereo Plaza 30 березня 2018 року перетвориться на справжню савану чи спекотну африканську пустелю, адже саме тут відбуватиметься просто феєричне шоу – презентація нового альбому дуету потужних казахських реперів 104&Truwer під символічною назвою “Сафарі”.

Цієї весни на відвідувачів концерт-холу Stereo Plaza очікує шалений драйв хіп-хопу

У рамках туру на підтримку нового альбому «Сафарі» до Києва приїде дует реперів із Казахстану 104&Truwer, аби вразити поціновувачів класичного хіп-хопу яскравим незабутнім шоу та потішити новими піснями.

Новий альбом 104&Truwer «Сафарі» - гармонія в словесному багатстві та музичному різноманітті

За словами учасників творчого тандему, альбом «Сафарі» - це своєрідна ретрансляція життя в джунглях, екскурсійна мандрівка і, звичайно, захопливе інтригуюче полювання. Саме в такому символічному представленні постав перед нами альбом запальних реперів 104&Truwer.

Реліз включає 12 треків, які хлопці разом зі своїм музичним гуру Скриптонітом добирали до альбому дуже скурпульозно, намагаючись включити до нього не просто всі нові пісні, а лише найкращі, які органічно поєднуються з тематикою платівки.

На думку авторів релізу, попри досить таки різнобарвне звучання, альбом вийшов дуже гармонійним: музика, наче перетікає від важких повільних треків у динамічні та яскраві. І ця музична різнокаліберність справді вражає! Адже альбом не схожий на попередні релізи Jillzay, групи, у складі якої раніше виступали 104&Truwer, він - «на голову вищий».

Найкращі МС «нової школи» розпочинають «Сафарі» на українських фанів

Відкрийте свій мисливський інстинкт! Відчуйте спекотний африканський клімат хіп-хопу, поринувши в дивовижний світ дикої природи на хвилях крутих бітів під звуки якісного класичного репу!

Не пропустіть драйвовий концерт популярних казахських реперів 104&Truwer! Не відмовляйте собі в можливості побувати у відвертій атмосфері шаленої енергії рейву в потужному звучанні найкращих хіп-хоп бітів…

Ловіть момент – купіть квитки на виступ 104&Truwer 30 березня в Києві!

Часу обмаль! Покваптесь, адже продаж квитків уже розпочався!

У наших касах Ви можете придбати квитки без сервісного збору. Тож жодних переплат з Вашого боку!

Замовляйте квитки онлайн! Це займе всього декілька секунд, однак саме це наблизить Вас до незабутньої зустрічі з кумирами!

Рекомендуємо