104 Truwer Київ - квитки на концерт 20.10.2018
УКР

104 Truwer

20 жовтня 2018 | 20:00

Про подію

За технічних причин, концерт перенесено на 20.10.18.

Всі квитки, придбані на 30.03, дійсні на нову дату.

Давно мріяли побувати на сафарі? Круті репери з Казахстану 104 & Truwer влаштують Вам його прямо в центрі Києва!

Кияни ще ніколи такого не бачили! Модний столичний концерт-хол Stereo Plaza 30 березня 2018 року перетвориться на справжню савану чи спекотну африканську пустелю, адже саме тут відбуватиметься просто феєричне шоу – презентація нового альбому дуету потужних казахських реперів 104&Truwer під символічною назвою “Сафарі”.

Цієї весни на відвідувачів концерт-холу Stereo Plaza очікує шалений драйв хіп-хопу

У рамках туру на підтримку нового альбому «Сафарі» до Києва приїде дует реперів із Казахстану 104&Truwer, аби вразити поціновувачів класичного хіп-хопу яскравим незабутнім шоу та потішити новими піснями.

Новий альбом 104&Truwer «Сафарі» - гармонія в словесному багатстві та музичному різноманітті

За словами учасників творчого тандему, альбом «Сафарі» - це своєрідна ретрансляція життя в джунглях, екскурсійна мандрівка і, звичайно, захопливе інтригуюче полювання. Саме в такому символічному представленні постав перед нами альбом запальних реперів 104&Truwer.

Реліз включає 12 треків, які хлопці разом зі своїм музичним гуру Скриптонітом добирали до альбому дуже скурпульозно, намагаючись включити до нього не просто всі нові пісні, а лише найкращі, які органічно поєднуються з тематикою платівки.

На думку авторів релізу, попри досить таки різнобарвне звучання, альбом вийшов дуже гармонійним: музика, наче перетікає від важких повільних треків у динамічні та яскраві. І ця музична різнокаліберність справді вражає! Адже альбом не схожий на попередні релізи Jillzay, групи, у складі якої раніше виступали 104&Truwer, він - «на голову вищий».

Найкращі МС «нової школи» розпочинають «Сафарі» на українських фанів

Відкрийте свій мисливський інстинкт! Відчуйте спекотний африканський клімат хіп-хопу, поринувши в дивовижний світ дикої природи на хвилях крутих бітів під звуки якісного класичного репу!

Не пропустіть драйвовий концерт популярних казахських реперів 104&Truwer! Не відмовляйте собі в можливості побувати у відвертій атмосфері шаленої енергії рейву в потужному звучанні найкращих хіп-хоп бітів…

Ловіть момент – купіть квитки на виступ 104&Truwer 30 березня в Києві!

Часу обмаль! Покваптесь, адже продаж квитків уже розпочався!

У наших касах Ви можете придбати квитки без сервісного збору. Тож жодних переплат з Вашого боку!

Замовляйте квитки онлайн! Це займе всього декілька секунд, однак саме це наблизить Вас до незабутньої зустрічі з кумирами!

Рекомендуємо