Apparat Live квитки на концерт у Києві 12 квітня 2019 року
УКР

Apparat Live

12 квітня 2019 | 20:00

Про подію

12 квітня - Київ - APPARAT в рамках Live Tour 2019!

Один з найбільш значущих електронних музикантів сучасності - Саша Рінг, він же Apparat виступить в Києві в рамках свого першого за кілька років європейського Live Tour 2019.

Apparat - яскравий представник німецької електронної музики. Балансуючи на межі IDM і техно, Саші Рінгу вдається зберегти переваги обох стилів і в той же час постійно експериментувати. Не відмовляючись від електроніки, він розширює межі жанру через використання живих інструментів і запрошених музикантів. Як підсумок - Аpparat - це завжди красиві незабутні мелодії і вивірена робота зі звуком.

На рахунку Apparat 6 сольних платівок і сотні вражаючих виступів по всьому світу. Його ім'я можна зустріти як в лайнап головних європейських фестивалів, так і в титрах культових серіалів і кінофільмів.

У 2018-му році Саша Рінг був з головою занурений в студійну роботу над новим альбомом. Судячи з офіційного сайту, де розміщений таймер з відліком часу до дати релізу, платівка побачить світ навесні 2019 року, якраз перед початком європейського туру.

Почути нові пісні, улюблені треки і зануритися в електронний всесвіт Apparat можна 12 квітня в клубі Stereo Plaza.

До зустрічі!

Рекомендуємо