УКР

Architects

08 грудня 2018 | 19:00

Про подію

Британський металкор гурт ARCHITECTS їде з новим альбомом у Київ!

8 грудня легендарні британці “Architects” виступлять у столичному клубі “Stereo Plaza” на підтримку нового альбому “Holy Hell”. Приходи на концерт та отримай порцію нестримного металкору від улюбленого гурту!

Квитки на концерт “Architects” розлітаються з шаленою швидкістю, тому радимо якнайшвидше замовити або забронювати їх на нашому сайті.

Перший альбомний реліз “Architects” після смерті Тома Сірла.

Британський металкор гурт із Брайтона “Architects” був створений у 2004 році братами-близнюками Томом і Деном Сірлами. За час свого існування колектив зумів підкорити одні з найбільших концертних майданчиків Європи та завоювати цілу армію шанувальників. На превеликий жаль у 2016 році гітарист і автор більшості пісень Том Сірл помер після трирічної боротьби з раком.

“Holy Hell” - це перший альбом, записаний після втрати одного із співзасновників гурту. Попри пережиту трагедію, музиканти не втратили творчого запалу та змогли перелити свої емоції у музику. За словами самих учасників “Architects”, їх новий альбом про біль і про те, як навчитись жити з ним. Надривний скрімінг брата Тома вокаліста Сема Картера якнайкраще здатний передати подібні емоції.

Довгоочікуваний концерт “Architects” у Києві!

Не може не тішити той факт, що улюблений гурт не просто продовжив існувати без одного зі своїх засновників, але зміг розкрити спована свій потенціал у звучанні нової пластинки. Зовсім скоро музичний колектив презентує новинку на найкрутішій українській сцені “Stereo Plaza”. Шанувальники металкору у захваті - це вже втретє “Architects” завітають в Україну.

Гурт творить в стилі металкор, не боячись експериментувати і розривати звичні шаблони звучання. Кожен рядок і акорд їхніх пісень здатен наповнити серця слухачів нестримною енергією та жагою до життя. Концерт “Architects” у Києві - це подія, яку не можна пропустити.

До зустрічі на концерті!

Придбати квитки на концерт ARCHITECTS у Києві 8 грудня онлайн чи з доставкою можна всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найкрутіші події у твоєму місті!

Рекомендуємо