УКР

«Baroque Spring». Ансамбль Art-Offertorium

09 квітня 2020 | 19:00

Про подію

Ансамбль Art-Offertorium з концертом у Києві!

Дорогі кияни та гості столиці, запрошуємо вас до Культурного центру Дім «Майстер Клас», де, завдяки майстерному керівництву арт-директора Тетяни Калініченко, відбудеться 9-ий сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні». Цієї весни, а саме 9 квітня 2020 року, на тебе чекає феєричний концерт ансамблю Art-Offertorium  під назвою «Baroque Spring», що відбудеться у Національному заповіднику «Софія Київська».

Art-Offertorium – це потужна творча одиниця, яка була створена у 2012 році у Києві. Музиканти колективу спеціалізуються на грі барокової та класичної музики. Засновником та керівником колективу є лауреат міжнародних конкурсів, скрипаль Артем Дзегановський. На даний момент до складу Art-Offertorium входять: Артем Дзегановський (барокова скрипка), Олександр Кошелев (бароковий гобой), Ольга Жукова (віолончель) та Олена Жукова (клавесин). Учасники ансамблю постійно підвищують свою майстерність на майстер класах у провідних європейських музикантів. Ансамбль веде активну концертну діяльність, виконуючи авторські програми та виступаючи на мистецьких заходах. Час від часу гурт зазнає певних метаморфоз та виступає у 3 форматах: дует скрипка+клавір, струнний квартет та великий ансамбль.

У цей чарівний творчий вечір на тебе чекає авторська програма музикантів під назвою «Baroque Spring», до якої увійдуть всесвітньовідомі твори Й.С.Баха, Г.Ф.Телемана, Я.Д.Зеленки, І.Г.Зеленки.

5 причин піти на концерт «Baroque Spring» ансамблю Art-Offertorium у Києві:

  1. Це ексклюзивна нагода доторкнутись до світу прекрасного та сповна насолодитись неповторним звучанням творів світової класики.
  2. У цей незрівнянний вечір для тебе гратимуть чотири віртуози своєї справи. Ти почуєш, як скрипка, гобой, клавесин та віолончель зіллються у глибоке море музики у стилі бароко.
  3. Музична програма «Baroque Spring», сповнена весняного тепла та любові, подарує натхнення та заряд чудового настрою!
  4. Після концерту у всіх присутніх буде прекрасна можливість почаювати та поспілкуватись особисто із талановитими музикантами колективу Art-Offertorium.
  5. Це гарна можливість провести час самому чи у компанії друзів та рідних, аби відволіктись від сірої буденності та отримати море неповторних емоцій від почутого та побаченого!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Baroque Spring» Art-Offertorium 9 квітня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо