УКР

BØRNS

29 травня 2018 | 20:00

Про подію

Весняна музична містерія в стилі інді: грандіозний концерт BORNS вперше в Києві

Молодий харизматичний американський виконавець Гарет Борнз, відомий у музичних колах як BORNS, в рамках масштабного туру на підтримку свого нового альбому «Blue Madonna» 29 травня 2018 року вперше відвідає Україну та виступить із феєричним концертом у Києві.

BORNS - нова яскрава зірка на небосхилі американської інді-поп музики

Ще будучи дитиною, Гарет Борнз виявляв неабиякий хист до мистцтва, шукаючи себе і приміряючи то образ художника, то ілюзіоніста, то музиканта. Та прагнення максимально розкрити світ музики, глибоко проникнути у нього й насолодитись цим повною мірою усе ж таки перемогло.

І вже на початку першого десятка двотисячних, він почав серйозну і вражаюче успішну карєру музиканта. При цьому йому вдалось стати не просто популярним виконавцем, а отримати славу людини-оркестру з унікальним фальцетним вокалом і вразити слухачів сюрреалізмом своєї творчості.

Гарет Борнз – не лише виконавець, а й віртуозний музикант, композитор і хіт-мейкер. Його по праву вважають гідним зірковим наступником легендарних артистів глем-року, які свого часузробили справжній фурор у світі шоу-бізнесу своїми яскравими рок-перфоменсами та ексцентричними сценічними образами, серед яких варто згадати Девіда Боуі, Ріка Вейкмана та групу Queen.

Новий альбом BORNS «Blue Madonna» пронизаний таємничістю та особливим шармом

BORNS – із тих, хто з легкістю заворожує публіку, беручи її в полон назавжди вже з перших нот звучання своїх пісень. Гіпнотичні мелодії та ексцентричні хіти, легка чарівність і магнетизм, елементи святості та гріховності, новизна образів та загадкова атмосферність, а також багатий діапазон унікальних вокальних здібностей Гарета Борнза допомагають йому вдовольнити естетичні апетити найвибагливіших музичних гурманів.

«Я хотів, щоб кожна пісня занурювала слухача у свій всесвіт. І якщо спробувати описати мій новий альбом одним словом, то нехай це буде слово «тріп», - зазначає музикант.

Мінімалізм і яскравість – саме такою палітрою барв написав Гарет свою мелодійну картину «Blue Madonna». Він з такою вражаючою майстерністю змалював на цьому геніальному музичному полотні різнобарв’я емоцій, що складається враження, ніби він, як справжній митець, з легкістю може добрати і відтворити саме ту ноту, яка найяскравіше може виразити той чи інший експресивний стан кожної людини.

Презентація нового альбому BORNS в Києві у форматі незабутнього, винятково яскравого інді-поп перфомансу

Під час свого першого концерт в Україні BORNS представить українським шанувальникам альтернативної музики не лише найкраще зі свого творчого доробку, а передусім новий альбом зі символічною назвою «Blue Madonna».

Тільки уявіть: у вечірній весняній атмосфері мегаполісу цей космічний фальцет у гармонійному поєднанні з романтичним calm-вокалом Лани Дель Рей! Цей неповторний дует витончених голосів, неначе вивищується аж попід небеса, створюючи неземну феєричну музичну невагомість, і каскадами незабутніх звуків проникає в кожного, хто хоче наповнитись цим містичним дійством. Це відчуття, це виконання неможливо передати словами! Це треба лише бачити і чути вживу!

М’яке звучання синтезованого фальцету у поєднанні з абсолютом молодості та яскравою індивідуальністю стилю Borns – ось безперечний секрет успіху нового альбому Гаретта Борнса, презентацію якого Ви просто не можете пропустити!

Просто придбайте квитки на грандіозний концерт BORNS у Києві! Не проґавте свій шанс насолодитись якісною американською інді-поп музикою!

Замовляйте квитки на нашому сайті чи купуйте їх у касах міста без жодних переплат, адже ми реалізовуємо всі квитки без сервісного збору!

Старт продаж – 26 січня о 9:00

Організатор – GAS Concert https://www.facebook.com/gasconcert


29 травня, 20:00

Клуб Atlas

Київ, вул. Січових Стрільців 37-41

 

https://www.facebook.com/bornsmusic

https://www.youtube.com/user/BORNSOfficialVEVO

 

Преса

Ольга Черткова

Top Media Communication

www.facebook.com/topmediacom

+380677537207

Olha.Chertkova@gmail.com

 

Старт продаж – 26 января в 9:00

Организатор – GAS Concert https://www.facebook.com/gasconcert


29 мая, 20:00

Клуб Atlas

Киев, ул. Сечевых Стрельцов 37-41

 

https://www.facebook.com/bornsmusic

https://www.youtube.com/user/BORNSOfficialVEVO

 

Пресса

Ольга Черткова

Top Media Communication

www.facebook.com/topmediacom

+380677537207

Olha.Chertkova@gmail.com

Рекомендуємо