УКР

Bowie Night

03 березня 2018 | 19:00

Про подію

Роковий триб’ют-концерт Bowie Night у Києві

Якщо Ви є прихильником якісного року та щиро захоплюєтесь геніальними композиціями британського рок-музиканта Девіда Бові, тоді Ви не можете пропустити цей грандіозний перфоманс - триб’ют-концерт Bowie Night у Києві. Адже на сцені столичного Music palace “SENTRUM” 3 березня 2018 року виступлять понад 20 найвідоміших молодих українських виконавців, які вдихнуть у пісні легендарного Девіда Бові нове життя.

Безсмертні хіти британської мегазірки Девіда Бові зазвучать цієї весни по-новому

Світ і досі не може оговтатись від непоправної втрати людини, яка впродовж багатьох років надихала, уміла дивувати і дарувати щастя мільйонам своїх фанів. Однак живильна сила його потужного творчого таланту не зникла, а й досі б’є ключем і спонукає молодь творити власні музичні шедеври.

Жити власним прикладом: культовий співак і музикант, який став іконою стилю

Кожна пісня Девіда Бові по-своєму прониклива й унікальна, інтелектуально глибока та незабутня. Жодних шаблонів чи фонограм! Лише живе звучання, лише природна гармонія! «Якщо двічі виконуючи пісню, вона не прозвучала так, як задумував автор, якщо не заторкнула душі й не подарувала потужного заряду енергії, тоді це й не пісня була, а так… чергова спроба», - таким було переконання Девіда.

Він був експериментатором і невтомним шукачем, вдумливим філософом і невиправним мрійником. Йому вдалось змінити стільки життів, скільки досі не вдавалось нікому з його музикантів-сучасників.

«Розширювати рамки того, що ми вважаємо метою і змістом свого існування, – це наше право і наша гостра необхідність!» - Девід Бові.

Він став першим, кому вдалось перетнути межу між митцем і його геніальним творінням. Нестандартне мислення, шалена працелюбність, щирість у діалозі з публікою, презирство до класового поділу в музиці –ось чому в жорстокому світі шоу-бізнесу він нагадував радше астронавта, аніж традиційного шоумена. А тому й не дивно, що саме теми самотності й космосу червоною ниткою наскрізь пронизують усю творчість Девіда Бові, людини, яка ввійшла в історію і як перший виконавець всесвітньо відомої «місячної ходи».

А Ви вже готові до символічної зустрічі з творчим генієм Девіда Бові?

Замовивши онлайн-квитки на незабутній триб’ют-концерт «Bowie Night» уже сьогодні, Ви гарантовано отримаєте шанс потрапити до столичного нічного клубу SENTRUM, де з радістю зможете поринути в чудову атмосферу безмежжя якісного року.

…Великі люди продовжують жити у своїх творіннях, а їхній дух міцніє силою тієї енергії, яку здатні розбурхати створені ними шедеври.

Придбайте квитки на концерт Bowie Night у Києві! Замовивши їх на сайті чи купивши в касах міста, Ви також зможете заощадити власні кошти, адже продаж білетів у мережі наших кас здійснюється без сервісного збору та будь-яких переплат із Вашого боку.

Вшануйте пам’ять маестро Девіда Бові, насолоджуючись його невмирущими піснями! До зустрічі 3 березня 2018 року на концерті Bowie Night у Києві!

Рекомендуємо