УКР

DEPECHE MODE. GLOBAL SPIRIT TOUR. КИЇВ 2017

19 липня 2017 | 19:45

Про подію

Depeche Mode оголошує Global Spirit Tour

Тур стартує 5 травня у Стокгольмі

Новий студійний альбом Depeche Mode під назвою «Spirit» вийде на початку 2017 року.

Depeche Mode, один із найвпливовіших гуртів у сучасній музиці, сьогодні на особливій події у Мілані оголосив про свій намір відправитись у світовий тур у травні 2017 року на підтримку нового студійного альбому «Spirit», дата виходу якого запланована на початок 2017 року.

Одразу після цього світовий Global Spirit Tour надасть можливість як відданим, так і новим шанувальникам побачити вже традиційно новаторські і неймовірно захоплюючі шоу колективу.

На першому етапі Global Spirit Tour Дейв Гаан, Мартін Гор і Енді Флетчер зіграють для більш ніж 1,5 млн шанувальників у 32 містах 21 країни по всій Європі. Тур стартує 5 травня у Стокгольмі, і пройде на таких улюблених шанувальниками майданчиках, як Стадіон Стад де Франс (Stade de France) у Парижі, Стадіон Сан Сіро (San Siro) у Мілані і Олімпійський стадіон (Olympiastadion) у Берліні. Додаткові зупинки у турі включають нові для групи стадіони, такі як Лондонський стадіон (London Stadium), Відкриття Арена (Otkritie Arena) у Москві та Фельтінс-Арена (Veltins-Arena) у місті Гельзенкірхен у Німеччині. Європейський етап туру закінчується 23 липня 2017 року в Румунії фінальним шоу в місті Клуж-Напока

Повний розклад туру: http://www.depechemode.com/tour

Depeche Mode виступлять у Києві 19 липня 2017 року на НСК «Олімпійський».

Після європейської частини туру влітку 2017 року, Global Spirit Tour продовжить свою ходу у Північній та Південній Америці. Global Spirit Tour стане 18-тим туром гурту і першим живим виступом за більш ніж три роки. Останній тур колективу Delta Machine Tour охопив понад 2,5 млн шанувальників при повних аншлагах по всій Європі і Північній Америці і став одним з найбільших і найкасовіших турів 2013 року. Під час Global Spirit Tour гурт продовжить свою благодійну діяльність спільно з виробником швейцарських годинників - компанією Hublot, збираючи гроші і привертаючи увагу до фонду Charity:Water, метою якого є доставка безпечної питної води кожному, хто її потребує.

Лонгплей «Spirit» буде 14-тим студійним альбомом піонерів світу музики і стане логічним продовженням їх творчості. Попередній альбом Delta Machine, що вийшов у 2013 році, отримав визнання критиків та увійшов до п’ятірки кращих у чатах 26 країн і став №1 у 12 країнах. «Spirit» спродюсований Джеймсом Фордом, учасником і засновником групи Simian Mobile Disco, чия нещодавня продюсерська робота включає у себе альбоми  Florence і Machine і Arctic Monkeys. «Spirit» вийде у всьому світі на початку 2017 року на лейблі  Columbia Records.

Виступаючи у Мілані, Дейв Гаан прокоментував «Ми дуже пишаємось звуком та енергією нового альбому. Крім того, ми дуже раді повернутись до активних гастролей і познайомити прихильників по всьому світу з нашою новою роботою.»

Продавши понад 100 мільйонів записів і відігравши концерти для більш ніж 30 мільйонів шанувальників у всьому світі, Depeche Mode відмовляються розслаблятися. Безліч артистів все ще посилаються на них як на джерело натхнення, а критики вважають їх невпинними новаторами і «все більш і більш значущими з роками». Під час Global Spirit Tour колектив має намір продовжувати історію музичних нововведень і успіхів гурту, як з точки зору критичних відгуків, так і комерційних показників.

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт depechemode.com

Рекомендуємо