Disturbed Київ. Придбати квитки на 18.06.2019 о 20:00. Kasa.in.ua
УКР

Disturbed

18 червня 2019 | 20:00

Про подію

Вперше в Україні неймовірні DISTURBED!

Гурт DISTURBED приїде з концертом у Київ в рамках світового туру на підтримку нового альбому «Evolution»!

Уже в червні 2019 року дворазові номінанти на премію Греммі, мультиплатиновий гурт DISTURBED виступить в українській столиці, щоб представити шанувальникам альтернативного металу не тільки пісні з нової платівки, але і виконати всі класичні хіти за вже більш ніж двадцятирічну історію колективу!

Альбом «Evolution» вже встиг отримати схвальні відгуки музичних критиків, а також шанувальників гурту. Сингл «Are You Ready» з нового альбому протримався на №1 місці чарту Billboard's Hot Mainstream Rock протягом 4-х тижнів! Даний сингл вже має понад 5 мільйонів прослуховувань на Spotify, а відео на пісню «Are You Ready»  має понад 5 мільйонів переглядів на YouTube.

DISTURBED про свій альбом «Evolution»: «Цей запис по-справжньому унікальний для нас, і ми можемо тільки сподіватися, що слухаючи цього, світ буде відчувати те ж саме. Альбом є прикладом сміливого і еклектичного поєднання музичних стилів і тональностей, що для нашої групи в новинку. Кожна пісня по-своєму неповторна, має свою глибину і силу. Альбом «Evolution» створений під впливом класичних рок-виконавців нашої юності, на відміну від того, що ми створювали до цього».

DISTURBED - один з найуспішніших гуртів в сучасній історії. Колектив почав свій шлях до вершини музичного Олімпу понад двадцять років тому. Гурт випустив 7 студійних альбомів, 5 з яких отримали платиновий статус, їх треки неодноразово очолювали топові світові хіт-паради, в тому числі Billboard 200.

З моменту свого заснування в 1996 році, гурт продав більше 16 мільйонів альбомів по всьому світу і з кожним днем ​​збільшує армію своїх шанувальників!

Приєднуйся до їх числа - приходь на концерт DISTURBED у Stereo Plaza!

Рекомендуємо