УКР

Eluveitie

14 квітня 2020 | 19:00

Про подію

ELUVEITIE у Києві!

Швейцарський фолк-метал гурт «Eluveiitie» 14 квітня 2020 року виступить у клубі «Atlas». Одні з основних представників світової фолк-метал сцени відіграють в українській столиці душевний та атмосферний концерт, отож, не пропусти!

Гурт «Eluveitie» бере свій початок із студійного проекту гітариста Крістіана Крігеля Гланцмана, який зібрав сесійних музикантів та записав дебютний EP. Проте, згодом гітарист вирішив зробити з цього проекту щось більше та зібрав музикантів, які грають на різних музичних інструментах. Результатом цього став вихід кількох повноформатних альбомів, матеріалом якого став фольклор скандинавських народів.

Крім музикантів, які грають на традиційних музичних інструментах, як от гітара, бас і барабани, гурт залучив до себе вокалісток та музикантів, які грають на народних музичних інструментах, таким чином, звучання матеріалу гурту доповнилося волинкою, флейтою, колісною лірою, крумхорном та вістлою. Через велику кількість музикантів в колективі часто мінялись учасники, проте, у 2017 році колектив закріпився в основному складі, до якого входять фронтмен Крістіан Крігель Гланцман, гітарист Рафаель Зальцман, барабанщик Ален Акерман та скрипалька Ніколь Анспергер.

Гурт «Eluveitie» завоював міжнародне визнання в 2010 році та отримав нагороду Up and Coming  та презентував публіці платівку «Helvetios», а згодом, після концертного туру країнами Європи та Південної америки, музиканти стали лідерами скандинавської фолк-сцени та володарями національної премії на церемонії Swiss Music Awards.

5 причин прийти на концерт «Eluveitie» у Києві:

  1. «Eluveitie» подарує тобі мегадрайвовий, просто розривний концерт з фірмовим саундом, потужними гітарними партіями та кельтською тематикою! Бери своїх друзів і вривайся на «пекельний» слем!
  2. Швейцарські рокери відіграють у Києві свої кращі композиції та презентують треки зі свого нового альбому «Ategnatos», який вийшов у 2019 році, який ще раз підтвердив сильний дух та успішність колективу;
  3. Музиканти у своїй творчості експериментують з народними іструментами, що робить їх музику ще атмосфернішою. Підтвердженням цього є платівка «Spitit»;
  4. Приходь на цей потужний концерт, щоб влаштувати собі особливий вечір зі старовинними традиціями та обрядами древніх кельтів та особливою атмосферою!
  5. Не зволікай, бери квиток і залітай на цей крутезний сейшн!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Eluveitie» 14 квітня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо