Evanescence, Київ - квитки на концерт 20 вересня 2019 року
УКР

Evanescence

20 вересня 2019 | 20:00

Про подію

  • Культовий гурт, на піснях якого виросло не одне покоління меломанів повертається в Україну з новим альбомом “Synthesis”.
  • Фантастичний синтез оркестрової рок-симфонії і неймовірного вокалу Емі Лі.
  • 20 вересня улюблений мільйонами колектив збере аншлаг на концерті у столичному Stereo Plaza.

Жива легенда повертається: Evanescence приїде у Київ!

Evanescence - це своєрідна машина часу, котра повертає слухача років на десять у минуле, коли трава була зеленішою, небо блактнішим, а ми молодшими... Пісні цього гурту підірвали нульові, а їх кліпи постійно крутились в ротації на вітчизняних і закордонних музичних каналах. 

У 2017 році Evanescence презентували свій новий-старий альбом “Synthesis”, до якого увійшли всі наші улюблені хіти в новому оркестровому звучанні. В результаті вийшла своєрідна симфонія або сюїта, побудована на відомих композиціях колективу в неординарній обробці, яка об'єднує елементи оркестрових аранжувань і електронної музики.

Культові музиканти на чолі з солісткою Емі Лі вже збирали аншлаг в клубі Stereo Plaza пару років тому. Це був феєричний виступ, який українським шанувальникам Evanescence запам'ятався надовго. І ось через два роки наші улюбленці повертаються у Київ!

Київ співатиме з Evanescence в унісон “Bring Me To Life”,  “My Immortal”, і“Lithium”, “My Heart is Broken”... І все це під звуки оркестру! 

Таких Evanescence ви ще не чули. До зустрічі на концерті!

Рекомендуємо