УКР

Французский поцелуй

25 грудня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «Французький поцілунок» у Києві!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 25-го грудня 2020-го року у Центрі культури та мистецтв СБУ.

«Французький поцілунок» - це запальна театральна постановка київського театру «Тисячоліття» за п’єсою Р. Хоудона «Паніка», яка просякнута гумором та музикою.

Якби Герої цієї історії могли передбачити – якими несподіваними сюрпризами обернеться їх захоплення «коханням на стороні»?!

Дружина звільняє вечір для зустрічі з коханцем, а «добропорядний» Чоловік відправляється нібито у відрядження, але насправді – до своєї коханки… Все начебто ідеально сплановано і шито-крито. Але раптом щось йде наперекосяк! Несподівано всі шукачі любові опиняються разом на цілі вихідні! Та ще й з дизайнером і водопровідником на додачу, які тільки ускладнюють ситуацію. І ось тепер нашим Героям доведеться дуже постаратися, щоб вогненебезпечні ревнощі не привели до жертв!

Режисеркою спектаклю є Ірина Малигіна, а у головних ролях: Роджер – Олександр Міронов / Максим Даньшин; Клеріс – Ірина Малигіна; Родні – Геннадій Світіч; Дейзі – Євгенія Бєлова; Роберт – Валерій Стогній та Боб – Володимир Бальон / Руслан Мірошниченко.

Вистава йде російською мовою. Тривалість вистави – 2,5 години, з антрактом.

3 причини піти на виставу «Французький поцілунок» у Києві:

  • Це унікальна нагода насолодитись майстерною театральною роботою талановитої української режисерки та неймовірного акторського складу, які створили неповторну авторську інтерпретацію відомої п’єси «Паніка».
  • «Французький поцілунок» - це дві години пригод, ризику, драйву, гумору, небезпеки та неочікуваних сюрпризів долі.
  • Не пропусти чудову нагоду провести час із друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичне театральне мистецтво.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Французький поцілунок» 25-го грудня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо