УКР

Ghostemane

24 вересня 2021 | 20:00

Про подію

Нова дата - 24 вересня 2021 року

Усі придбані квитки діють на нову дату - будь ласка, візьміть їх із собою, коли збираєтесь на концерт.

Ми дуже вдячні, що ви так терпляче чекали на оголошення нової дати, дякуємо за всю вашу підтримку. 

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Сайт: https://popcorn.com.ua/
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/popcornkyiv/
Email: info@popcornca.com

Ghostemane повертається у Київ в рамках європейського туру

Височенький, у татухах, хлопчина з довгим, немов сивим волоссям, на ім'я Ерік Уітні повертається у Київ, як до себе додому. Вперше він виступив в Україні у 2017 році в клубі Monte Ray, у 2018 році зібрав клуб Closer, а цього року - Atlas.

У рамках великого європейського туру, Ghostemane знов виступить у столиці та точно привезе із собою декілька сюрпризів.

Дата та місце - 24 вересня 2021, клуб Atlas.

Ghostemane належить до нової хвилі хіп-хопу, яка шукає натхнення не на вулицях чи в криміналі, а у жанрах, які неможливо уявити сумісними із репом взагалі. Уітні знайшов своє в важкій музиці.

Диявольска читка під рок, хардкор чи дум-метал? Легко. Мабуть саме за це його обожнюють представники обох лагерів - як з боку хіп-хопу, так і з боку людей, які знайшли себе в екстремальному саунді.

Уітні завдяки цьому міксу виконує декілька завдань одночасно, при цьому навіть не напружуючись. По-перше, він створює дійсно унікальний для хіп-хопу саунд. Це далеко не нудний репкор у дусі Limp Bizkit, а щось інше - набагато темніше та небезпечніше.

По-друге, Уітні поєднує дві різні енергетики, що дає прямо-таки вибуховий ефект. Люди на його виступах в буквальному сенсі скаженіють, стрибають один на одного та ставлять все догори дригом.

Наступної осені Київ знову буде трястися від гітарного скреготу, скримінгу Еріка та жирних бітів. Тому що якось інакше Ghostemane не хоче та не вміє. Втім, ми якось інакше теж не хочемо.

Рекомендуємо