HURTS Київ - квитки на концерт 23.11.2017
УКР

HURTS

23 листопада 2017 | 19:00

Про подію

Всесвітньовідомі британські  романтики й аристократи Hurts  анонсували концерт в  Києві восени 2017. Тео і Адам  приїдуть в Україну зі своєю новою, четвертою за рахунком, платівкою “Desire”, реліз якої відбудеться  цього року. Перший синглом   альбому став “Beautiful Ones", кліп на який музиканти знімали в Києві. У ролику піднімаються теми ненависті, любові, жорстокості і краси.

Це п’ятий концерт Hurts в Україні,  всі  їх виступи були  аншлаговими. Щоб зрозуміти, чому Hurts мають таку популярність, варто прослухати перший сингл “Beautiful Ones" з нового альбому гурту https://www.youtube.com/watch?v=LmVAaID4H7w , чи подивитися live https://www.youtube.com/watch?v=-cydaOHOcwQ.

Hurts  - це стиль у кожній деталі, це магія сучасної британської поп музики.  Їх треки в топах  світових   музичних чартів, вони грають на  найзначиміших фестивалях, отримали  десятки музичних премій,  географія концертних турів гурту безмежна.

Вишукане й потужне концертне шоу, вокал, аристократична британська стриманість  і магнетизм  вокаліста Тео, в симбіозі змусять вас кожну секунду концерту стежити за  його подихом,  поглядом, рухом пальців чи поворотом голови. І співати вголос,  закарбувати в пам’яті і назавжди забрати з собою незабутнью й особливу емоцію, які дарують Hurts.

Рекомендуємо