Концерт "SAX у великому місті" Київ - квитки на концерт 11.11.2017
УКР

Концерт "SAX у великому місті"

11 листопада 2017 | 19:00

Про подію

Багато саксу не буває: голлівудський композитор у Киеві  диригуватиме Ukrainian Saxophone Ensemble!

 «SAX  у великому місті»- концерт унікального колективу  Ukrainian Saxophone Ensemble –під керівництвом  диригента Романа Занте(Франція). У складі ансамблю -  більш як дюжина уславлених саксофоністів з Одеси, Вінниці, Рівного, Хмельницького, Житомира, Умані, Запоріжжя, Києва. Ідея виступу належить вінницькому саксофоністу і організатору Міжнародного фестивалю саксофонної музики ім. Адольфа Сакса Євгену Попелю. На минулому фестивалі у Вінниці він зібрав цілий оркестр саксофоністів під приводом професора саксофону Королівської консерваторії Брюсселю Алана Крепена.

Дивувати і вражати – девіз ансамблю, адже на перший концерт у Вінницю він запросили французького композитора, саксофоніста і диригента Романа Занте.

Роман Занте (Франція) – автор концертного репертуару і музики до кінофільмів. Диригент Королівського Музичного об’єднання міста Обанж, Бельгія. Номінований за кращу музику до Hollywood Music. А написана ним п’єса «Фантазія на японську пісню» увійшла до обов’язкоої програми міжнародного конкурсу саксофоністів Golden Saxophone-2017 у Києві.

Шановні поціновувачи ЧУДА на ім’я Саксофон! Для Вас у цей вечір прозвучать всесвітньо відомі твори , такі, як «Лускунчик» П.І.Чайковського чи «Лібертанго» А.Пяццоли , музиканти презентують свою версію легендарного твору «Танець із саблями» Арама Хачатуряна, який був написаний у 1941 році для фінальної сцени балету «Гаянє» та інші   прекрасні творіння, на 12-ти саксофонах  5-ти видів! Навряд чи Ви чули, наприклад, С.Рахманінова у такому складі! Запрошуємо на унікальну подію ! Друзі, цей вечір –один з тих, які залишаються у памяті теплим спогадом…чекаємо Вас!

 

Рекомендуємо