УКР

Король и Шут- скасовано!

07 серпня 2018 | 20:00

Про подію

Увага! Подія скасована. Кошти за квитки можна отримати в касі, де ці квитки були придбані (за умови наявності квитків). Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата, номер замовлення, сума повернення.

«Король и Шут» відсвяткує свій 30-річний ювілей у Києві грандіозним триб’ют-концертом

Кияни та гості міста, готуйтесь! До Вас поспішає легендарний російський панк-гурт, який за 30 років активної творчої діяльності став культовим не лише в рідній державі, а й далеко поза її межами. Музиканти гурту «Король и Шут», зустрівшись цьогоріч зі своїми фанами в столиці України, мають намір спільно, у дружньому колі своїх українських прихильників, відзначити дві символічні дати – ювілей від часу заснування гурту і 5-ту річницю від дня смерті натхненника колективу - Михайла Горшеньова.

Тож 7 серпня у київському пляжному клубі X-Park Сфера відбудеться незабутнє мультимедійне шоу, яке неможливо пропустити!

«Це ж не тільки наше свято, а й усіх наших прихильників», - говорять учасники гурту і додають, що радо запрошують фанів розділити з ними цей символічний день, пронизаний водночас сумом і радістю.

Тож якщо Ви хочете впитись шаленством і відвертістю панк-року, тоді без сумнівів вирушайте на довгожданий концерт, який поверне Вас у час, коли епатажні хлопці з «Король и Шут» заряджали своєю шаленою енергетикою та неперевершеним виконанням просто феєричної альтернативної музики!

«Артист – це шут і він сміється над усіма…»

Незмінних фронтменів гурту «Король и Шут» - Андрія Князєва і Маайла Горшеньова ще зі школи поєднали дружба та любов до музики. Хлопці серйозно «присіли» на рок-н-рол і впродовж усього свого життя не зраджували цьому стилю. Однак вони постійно експериментували з різноманітними жанрами альтернативної музики, вдосконалюючи свою майстерність і формуючи свій унікальний музичний почерк.

«Король и Шут» - із грона тих артистів, які відзначаються оригінальним поданням власного унікального музичного матеріалу, який абсолютно не вписується в певні рамки чи стандарти. Їхні тексти – це своєрідні, як їх часто називають, «казки-страшилки», що дуже перегукуються з містичними чи історичними мотивами балад. У кожній їхній пісні відчувається антагоністичне протистояння добра і зла, боротьби світла і темрями. Однак незалежно від того, в якому театральному образі учасники гурту «Король и Шут» з’являлись на сцені, вони завжди намагались донести до своїх слухачів переможне сяйво світла.

Та попри потужну силу творчості та неймовірної енергетики, один із лідерів гурту Михайло Горшеньов чи, як його «охрестили» в музичних колах, - Горшок таки не подолав цей непростый двобій із темрявою.

Нове звучання найкращих пісень із репертуару гурту «Король и Шут» - найкраща данини пам'яті фронтмену

«Жити на повну і померти молодим» - cаме таким символічним змістом було сповнене одне з побажань Михайла Горшеньова, яке він ніколи не боявся озвучувати вголос.

Цей обдарований анархіст усе життя без тіні страху в прямому сенсі слова ходив по лезу бритви, заграючи зі смертю. Однак потаємна мрія Горшка не змусила себе довго чекати, аби збутись. Самопророцтво реалізувалось досить швидко і при цьому дуже трагічно. Яскрава зірка сучасного панк-року, яка горіла аж надто потужним вогнем, на жаль, погасла на піку своєї популярності та молодості.

Кажуть, що митці живуть у своїх творіннях вічно… Саме через них вони промовляють до нас, намагаючись утвердити ті цінності, якими дорожили при житті.

Тож якщо Ви з ностальгією згадуєте вражаючі виступи рок-гурту «Король и Шут» і часто прослуховуєте репертуар цього легендарного гурту, то кількагодинний концерт живого виконання улюблених творів культових російських ранк-рокерів - чудовий спосіб спільно віддати шану світлій пам’яті Михайла Горшеньова та зануритись в атмосферу живої якісної альтернативної музики.

А тому не варто зволікати!

Придбайте квитки на концерт гурту «Король и Шут» у Києві вже сьогодні!

І не забувайте, що купуючи квитки у будь-якому зручному для Вас форматі (електронно чи офлайн), Ви гарантовано економите, адже в мережі наших кас реалізація квитків здійснюється без сервісного збору.

Рекомендуємо