КВІТКА Київ - квитки на концерт 27.06.2017
УКР

Про подію

Арт модерн проект «КВІТКА»

 

До 25-річчя дипломатичних відносин США і України театр Костянтина Пінчука« ClassikalGrandBallet» представляє світову прем'єру - мюзикл «КВІТКА» про американську співачку українського походження Квітку Цісик. Оперна і блюзова співачка, виконавицяукраїнських народних і популярних пісень. Ця незрівнянна жінка була голосом найвідоміших Компаній Америки . Пісня «Ти осяюєш моє життя» », яку вона виконала для однойменного фільму, отримала в 1978 році« Оскар »і« Золотий глобус »у категорії« Краща пісня до фільму », а також номінувалася на нагороду «Греммі» в категорії «Пісня року». Співачка зробила величезний внесок у розвиток української музики та популяризації її за кордоном.

У постановці прозвучать найкращі композиції Квітки:

«Місто спить», «Верше мій верше», «Журавлі», «Ой ходить сон», «Черемшина», оскароносним пісня «Youliteupmylife», «Sing, sing», «BigTime».

  Також хочеться відзначити, що цеповністю живее виконання – починаючи від музики і інструментального ансамблю, який складається з музикантів світового рівня, включаючи балет і живий вокальний супровід.

Мюзикл «Квітка» цеестрадне шоу за участю зірок світового балету Джесіки Мезейта  ДжонаСміта. Постановники Жанна Чепела і Бернар Мулен в проекті «Квітка» вперше використали синтез класичної музики, джазових композицій та народних українськи хпісень

Виконавиця головної ролі - Леся Задорожна, Лауреат міжнародних конкурсів: "Коломийка" (гран-прі),Січеславна -2011 (гран-прі), Січеславна-2013 (краща жіноча роль в музичному спектаклі).

Продюсер спектаклю – Костянтин Пінчук, художній керівник театру ClassicGrandBallet. Театр користується успіхом у країнах СНД, Європи, США.

Рекомендуємо