Лесь Подервянский, Київ - квитки на концерт 12 травня 2021 року
УКР

Лесь Подервянский

12 травня 2021 | 19:00

Про подію

Лесь Подерев’янський з Епічними п'єсами на терасі у Києві!

Запрошуємо тебе на колоритну та неповторну подію цієї весни – літературний вечір Леся Подерев’янського, який відбудеться 12-го травня 2021-го року на затишній столичній терасі «Всі.Свої D12» на вулиці Десятинній, 12.

Особливий творчий вечір геніального Леся Подерев’янського із спеціальною програмою, до якої увійшли твої улюблені епічні п’єси, знайомі кожному ще з дитинства, а також і абсолютно нові шедеври маестро. Чекай на чергову порцію відбірної творчості від культового автора. Дотепні, іронічні, багато в чому алегоричні твори мають додати життю саме тої перчинки, якої багатьом так не вистачає з огляду на буденну колотнечу. Обов’язково буде і «міцне» слівце. Тож – запрошується доросла аудиторія, що оцінить кожен шедевр.

Літературні читання відбудуться в невеликому колі друзів у затишній атмосфері, а кількість квитків буде обмеженою, тому поспіши придбати свій квиток!

3 причини піти на творчий вечір Леся Подерев’янського у Києві:

  • Це унікальна нагода почути вибрані твори у виконанні живої легенди української літератури, поспілкуватись із автором та надихнутись його творчістю.
  • Творчий вечір Леся Подерев’янського – це щоразу відверто, емоційно, щиро та влучно про головне!
  • Це чудова нагода провести фантастичний вечір на концертній терасі під відкритим небом у самому серці столиці. Приходь сам, бери друзів, близьких, кохану половинку та насолоджуйся сучасною українською літературою!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на творчу зустріч з Лесем Подерев’янським 12-го травня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо