УКР

MORE NEBA

26 травня 2017 | 19:00

Про подію

Проводжати цьогорічну весну жителі та гості столиці будуть великим сольним концертом київського гурту MORE NEBA! 
26-го травня о 19:00 "Бочка на Подолі" збиратиме усіх романтиків, аби вперше після ребрендингу гурту ви мали змогу насолодитись вже улюбленими, а також досі нечуваними піснями. 

MORE NEBA (ex-Cheeky Cats) - це атмосферний поп-рок гурт, заснований у 2015 р. в Києві, котрий проповідує любов, оптимізм, драйв і, звичайно, якісну та змістовну музику, що допомагає знайти себе справжнього. 

Не обмежуючи себе стильовими рамками, учасники гурту роблять ту музику, котра їм подобається. Атмосферно, альтернативно, змістовно, лірично, драйвово — але завжди щиро і з натхненням. 

Злам 2016 та 2017 років ознаменувався для музикантів зміною назви та корегуванням жанрового напрямку - хлопці відмовились від поп-панкової складової у своїх піснях і вирішили взяти курс на більш атмосферне та альтернативне звучання з суттєвим домішком електроніки. Хоча й досі продовжують називати це просто Pop Rock. 

"На концерті ми будемо раді познайомити всіх із нашою програмою, із тими найкращими піснями, які ми обрали до свого оновленого репертуару після того, як відбувся ребрендинг гурту. Обіцяємо і драйв, і лірику, і атмосферну сучасну музику!", - як анонсують свій концерт самі учасники гурту. 

Що ж, MORE NEBA обіцяють нові пісні, нове звучання, нові емоції - таке пропускати не варто! 

Рекомендуємо