УКР

НАОНІ-оркестра

21 серпня 2017 | 19:00

Про подію

Гуц-and-Roll від НАОНІ на даху

21 серпня, український оркестр НАОНІ зіграє на найатмосфернішому даху Києва ROOF. Цього разу відомий на весь світ колектив представить програму «Гуц-and-Roll», до якої увійшли світові рок-хіти в аранжуванні для український народних інструментів. Ви зможете почути пісні легендарних Beatles, Deep Purple, Queen та ABBA у виконанні симфонічного ансамблю під керівництвом Віктора Гуцала.

Оркестр народних інструментів України створений у 1969 році і вже більше двох десятиріч носить почесний статус Національного. НАОНІ налічує у своєму складі більше 40 національних інструментів на яких грають народні та заслужені артисти України. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів нашої країни. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках.

За роки свого існування НАОНІ можуть похвалитися як співпрацею із першим ешелоном українських зірок, від Ніни Матвієнко до Onuka, так і вдалими сольними виступами. Нова програма «Гуц-and-Roll», створена із легендарних рок-композицій, змусить вас по-новому сприйняти знайомі з дитинства мелодії, та відкрити для себе нове звучання традиційних українських народних інструментів, від сопілки до гобоя. Не пропустіть! Романтичний краєвид, улюблені хіти та український колорит чекатимуть на вас.

21 серпня, 19:00

ROOF, вул. Січових Стрільців, 37-41

Квитки:

 

Рекомендуємо