УКР

Назви своє ім'я

19 лютого 2018 | 19:00

Про подію

Ця п'єса вже підкорила мільйони сердець в Європі. А відпрем’єри в Україні й досі вчуваються гучні оплески та крики браво! Французька комедія – цеособливий шарм, це обов’язково про любов, це неймовірні, часом доведені до абсурду ситуації, а також неповторна атмосфера фільмів з Луї де Фюнесом, П'єром Рішаром і Жераром Депардьє.

Друзі дитинства, звана вечеря, п’янке вино, невдалий жарт у багатьох в житті таке траплялось. А далі……., а далі все котиться до дідька, враз, в один вечір, за декілька годин, а від того, що це філігранні французи, рафінована інтелігенція Парижу, всі події виглядають ще кумеднішими. І наче б то багатьом знайома ситуація, але закінчиться все ……не хочеться розкривати сюжет, нехай він буде для Вас приємним сюрпризом.

Знайомтеся, дійові особи та виконавці:

ВікторГаро – викладач французької літератури в університеті, співробітник видавництва «Критичнівіхи», генеральний секретар Товариства історії літератури; - Олег Примогеновактор «Дикого театру»; відомі кінороботи «Хрустальов, машину!», «Залізна сотня», «Поганий хороший коп», «Майор і магія», «Поводир»

Елізабет Гаро-Ларше, дружина Віктора - викладачфранцузької в ліцеї Гектора Берліоза, фінансисткіноклубу та член батьківськогокомітету ; - ЛесяСамаєва Заслужена артистка України, актриса Київськогоакадемічного театру на лівомуберезіДніпра; відомікінороботи: «Свати», «Кандидат», «Забороненекохання», «Кращатижденьмогожиття».

ВенсанЛарше, кращий другВіктора, брат Елізабет. Венсан - чоловік з красивоюзовнішністю і з блискучоюкар'єрою; - АндрійКронглевскійактор «Дикого театру», відомікінороботи: «Кращатижденьмогожиття», «Догори дригом», «Чемпіони з підворіття»

Клод Гатіньyoль, перший тромбон філармонічного оркестру РадіоФранції. Друг дитинстваЕлізабет і Венсана; - АнатолійСомикакторКиївськогоакадемічного Молодого театру, відомікінороботи: «Військовийшпиталь», «Друге життя», «Слуга Народу», «Сашка»

СофіКаравате, чарівна і пікантнажінка, подруга Венсана, яка скоро народить йомудитину; - ДаринаЛегейда актриса національногоакадемічного драматичного театру ім. І.Франка; відомікінороботи: «Артистка», «Спокуса», «Співачка»/ СофіПашкуал актриса і модель. Особа UkrainianFashionWeekосінь-зима 2017/18. Модель журналів «ELLE» «VOGUE»

Останнім часом дуже мало комедій, де гуморвище пояса, а ось цявиставасаметака !!! Тонкийінтелігентнийфранцузькийгумор та легкекомедійнеподаннянасправдізмусять вас задуматися над багатьмаактуальними і непростими темами.

Виставайдеукраїнськоюмовою. Тривалість 2 години з антрактом.

За мотивами п'єси «Ім'я» МатьєДелапорта і Олександра де ла Пательера

Режисер-постановник: ЮліяМаслак, лауреат премії «Київська Пектораль»

Композитор: ВіталійФізер.

Художник: Олеся Головач, головний художник Івано - Франківського театру ім. І.Франка.

Рекомендуємо