Noize MC, Київ - квитки на концерт 14 травня 2021 року
УКР

Noize MC 16+

31 липня 2021 | 20:00

Про подію

NOIZE MC у Києві!

"Шановні гості!

 

На жаль, ми вимушені перенести концерт “Noize MC”, що мав відбутися 12 грудня, через неможливість проведення цього заходу за наявних карантинних обмежень.

Концерт “Noize MC” переноситься на 31 липня 2021 року. Квитки залишаються дійсними на нову дату та не потребують обміну.

Концерт перенесено через форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) та неможливість проведення заходу з наявними на цей час обмеженнями щодо проведення культурних заходів через карантин, що встановлені Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини 6 статті 10 Закону України «Про захист прав споживачів» виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи внаслідок дії непереборної сили.

Згідно із частиною 2 статті 14-1 Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” карантин є форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили)."

Вже зовсім скоро! 31 липня 2021 року неперевершений NOIZE MC «розкачає» клуб «Stereo Plaza» потужним лайвом з ювілейною програмою. У 2018 році проекту NOIZE MC виповнилося 15 років і музиканти здійснили тріумфальний тур. А цього разу музиканти з «досконало відшліфованою» програмою дадуть потужний концерт в українській столиці! Не пропусти!

Іван Алєксєєв, він же NOIZE MC став відомим завдяки численним композиціям, які викладав у інтернеті, а згодом, завдяки своїм гостросюжетним композиціям та бунтарським настроям завоював шалену популярність. Музика NOIZE MC – це симбіоз декількох стилів, зокрема хіп-хопу, гранджу, панку, регі та брейкбіту. У творчості музиканта добре помітна соціальна тематика, а багато треків росіянина є своєрідним протестом автора проти значних соціальних проблем, зокрема «Кури бамбук», «Москва – не резиновая», «Героин фест», «Наше движение», «10 суток в раю», «Из окна».

Артист багато гастролює та збирає повні зали захопленої публіки. Також, він є частим гостем світових радіостанцій, зокрема, влітку 2019 року Іван з’явився в ефірі на Shade 45, разом з DJ Whoo Kid та DJ Premier у Нью-Йорку.

NOIZE MC щороку є гостем найбільших українських open-air фестивалів таких як «ZaxidFest» та «Atlas Weekend» та дає концерти в найбільших українських містах.

5 причин піти на концерт NOIZE MC у Києві:

  1. Цього разу музикант виступить з особливою програмою «В Киеве классно», до якого потрапили кращі композиції за весь період творчості артиста, отож бери квиток та вривайся у це розривне та мегадрайвове шоу та «прокачай» себе по повній програмі!
  2. Ти почуєш улюблені хіти такі, як «Выдыхай», «Устрой дестрой», «Вселенная бесконечна», «Мое море», «Чайлдфри», «На Марсе классно», «Вселенная бесконечна?», «В темноте», «Питерские крыши» та нові творчі роботи виконавця;
  3. В репертуарі NOIZE MC є композиція «Танці» - кавер-версія на однойменний трек українського рок-гурту «Воплі Відопдясова», половину якої Іван виконує українською, а іншу половину російською мовами;
  4. Бери своїх друзів і вривайся на цей шалений концерт, на цю потужну тусовку! Відкинь усі проблеми і поринь у цей яскравий світ відчуттів та потужних емоцій! Не пропусти наймасштабнішу подію весни, зроби цей травневий вечір особливим, пам’ятним та мегакрутим!
  5. Виконавець, як завжди «нагодує» тебе порцією якісного звуку, фірмового стилю та потужного драйву!  Це буде справжній протест, яскравий та потужний! Тобі залишається тільки купити квиток і бути там!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт NOIZE MC 31 липня 2021 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо