УКР

NOTRE DAME DE PARIS Le Concert

16 лютого 2020 | 19:00

Про подію

«NOTRE DAME DE PARIS» у Києві!

Жителі та гості столиці! Феєричний мюзикл «NOTRE DAME DE PARIS» 16 лютого 2020 року відбудеться у палаці «Україна». Це не просто концерт, а справжнє музичне диво з багатогранністю музики та надзвичайно глибокими почуттями.  

«NOTRE DAM DE PARIS» - це мюзикл, заснований на мотивах легендарного роману визначного французького письменника Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». Драматична та надзвичайно емоційна і спокуслива історія кохання, яка розвивається навколо славнозвісного Собору Паризької Богоматері, що вже більше восьми століть є прикрасою оствова Сіте. В центрі історії красуня-циганка Есмеральда, яку звинувачують у відьомстві та засуджують до страти, проте, Квазімодо рятує її. Грандіозна подія про владу любові та шалену пристрасть – як можливість торкнутися до вічного.

Ти побачиш всесвітньо відомий роман з зовсім іншої сторони. Але, сталою залишається головна тематика – самопожертва заради кохання. Автор текстів мюзиклу – Люк Пламондон, а музики – Ріккардо Коччіанте, а велич концерту вражає! Автори задіяли 30 тонн світлового та звукового обладнання, а беруть участь у мюзиклі 150 артистів.

Під час перегляду мюзиклу ти звісно ж впізнаєш добре відомих героїв з роману Віктора Гюго, адже, саме вони майстерно показують трагічну історію красуні-циганки та трьох чоловіків, які у неї закохані. Але головним мотивом у «Соборі Паризької Богоматері» залишається все ж таки любов, адже це нестримне почуття,  яке може спопелити душу, а потім її знову зцілити.

5 прични піти на мюзикл «NOTRE DAME DE PARIS» у Києві:

  1. Сім прекрасних голосів, та мелодія скрипок змусять тебе ще раз пережити прекрасне та закохатися у красу;
  2. Неймовірно розкішні та красиві декорації та сценічні костюми, світловий супровід та витончена музичне звучання перенесуть тебе в дивовижну атмосферу, яка панує там, «у соборі»;
  3. У тебе є чудова можливість  на кілька годин переміститися в Середньовіччя, стати свідком історії великого кохання, яку покажуть для тебе майстри своєї справи та донесуть до тебе справжні почуття;
  4. Прекрасна нагода взяти свою кохану людину та переглянути разом цю виставу про справжнє кохання, почуття, переживання, неочікувані повороти, що стаються на життєжвому шляху. На що може наважитись людина заради кохання? Ну на останок, що таке справжня любов, що ти готовий зробити заради неї?
  5. На тебе чекає захоплююча історія, про якути ще довго пам’ятатимеш та думатимеш про неї, про те, що сталось, та що могло статися.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «NOTRE DAME DE PARIS» 16 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо