УКР

Сергей Жадан. Літні читання на терасі. Додатковий концерт

29 липня 2020 | 19:00

Про подію

Сергій Жадан із читаннями на терасі у Києві!

Шановні кияни та гості міста, радо запрошуємо вас на одну з вражаючих подій – літні читання Сергія Жадана, які відбудуться 28-го липня 2020-го року на затишній столичній терасі «Всі.Свої D12» на вулиці Десятинній, 12.

Ми знаємо, як сильно ти скучив за живими перформансами своїх улюблених митців. Саме тому поспішаємо анонсувати серію літніх мистецьких подій на терасі. Одна з таких подій, яку просто не можна пропустити – є творчий вечір живої легенди Сергія Жадана. 

Сергій Жадан – одна із культових постатей сучасності: український поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». У творчому доробку Сергія романи, які знайшли свого читача не лише в Україні, а й далеко за її межами: «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок: «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін. Лейтмотивною темою творів письменника є пострадянська дійсність в Україні. Для стилю Жадана характерний вжиток розмовної та нецензурної лексики. Концерт проходитиме відповідно до вимог МОЗ України.

3 причини піти на літні читання Сергія Жадана у Києві:

  • Унікальна можливість почути твори поета у власному прочитанні на затишній терасі артмайданчика «Всі.Свої» у самому серці столиці.

  • У програмі вечора монологи, поетичні читання, питання-відповіді.

  • Це пречудова нагода поринути з головою у світ високого літературного мистецтва, забути на кілька годин про буденність та доторкнутись до прекрасного разом із легендарною постаттю сучасності.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на літературний вечір Сергія Жадана 29-го липня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;

  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;

  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо