УКР

Скриптоніт 16+

08 жовтня 2021 | 20:00

Про подію

«Скриптоніт» у Києві!

Шановні гості!
На жаль, ми вимушені перенести концерт “Скриптонит”, що мав відбутися 15 травня.
Концерт “Скриптонит” переноситься на 08 жовтня 2021 року. Квитки залишаються дійсними на нову дату та не потребують обміну.
Концерт перенесено через форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) та неможливість проведення заходу з наявними на цей час обмеженнями щодо проведення культурних заходів через карантин, що встановлені Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини 6 статті 10 Закону України «Про захист прав споживачів» виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи внаслідок дії непереборної сили.

Згідно із частиною 2 статті 14-1 Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” карантин є форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили).

08 жовтня  2021 року в Stereo Plaza репер Скриптоніт «розкачає» сцену з презентацією нового альбому «2004». Не пропусти таку подію, бери своїх друзів і приходь на концерт!

Аділь Жалеков, більше відомий як «Скриптоніт», вперше заявив про себе у 2013 році після виходу відео кліпу на трек пісню «VBVVCTND», а вже через два роки випустив свій дебютний альбом «Дом с нормальними явлениями», який став одним з найуспішніших російськомовних реп-альбомів, а «Скриптоніт» був визнаний репером року. Його називають Kendrick Lamar російськомовного хіп-хопу. Сам репер визначає свою творчість як «казахстанський реп».

Остання робота «Скриптоніта» – платівка, яка отримала назву «2004», містить 16 треків та 8 інтерлюдій, а в записі взяли участь найближчі друзі репера: 104, Райда, M’Dee, Andy Panda і Truwer. Як розповів сам музикант, платівка складається зі старого матеріалу, а реп-альбом він писати і не збирався. Проте, альбом таки вийшов і ти знову зможеш почути історії про «пацанів з району», наркотики, гроші, та дівчат, які на ці гроші дуже добре «клюють». Не виключено, що цей альбом для репера може стати завершальним, адже музикант нещодавно заснував свій лейбл та взявся розвивати свій більш танцювальний проект. Адже, як заявив сам репер, йому більше немає що сказати в репі.

5 причин піти на концерт «Скриптоніта» у Києві:

  1. Потрапити на концерт одного з найталановитіших та найхаризматичніших представників російської хіп-хоп-сцени;
  2. Його цінують за самобутній стиль, якісні ритми і фірмові біти;
  3. Близька і зрозуміла кожному тематика і нереальна атмосфера, яка оточує тебе;
  4. Якщо ти любиш якісний хіп-хоп, ти просто не можеш не бути там;
  5. Не пропусти таку довгоочікувану подію в Києві!

Хочеш купити квиток?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Скриптоніта» в  Києві з презентацією нового альбому  «2004» - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо