УКР

Stone Sour

18 листопада 2018 | 19:00

Про подію

Вперше в Україні вибухово енергетичний концерт неперевершених Stone Sour

Довгоочікуваний приїзд зіркових рок-музикантів в Україну викликав шквал емоцій і неабиякий ажіотаж. Українські фани інтенсивно готуються до найяскравішої події у світі сучасного хард-року – прем’єрного виступу американських рокерів – культового гурту «Stone Sour».

У рамках європейського туру на підтримку одного з найкращих своїх альбомів «Hydrograd», феєричний реліз якого відбувся минулого року, 18 листопада Stone Sour завітає і до нашої столиці. І допоки ошалілі від цієї радісної новини прихильники творчості займаються підготовкою до зустрічі з кумирами, музиканти Stone Sour поспішають до Києва з ексклюзивною новою програмою, яку вже зовсім скоро вони презентуватимуть українським шанувальникам важкого року під час свого масштабного концерту в столичному концерт-холі Stereo Plaza.

«Музика – це майбутнє»

Знамениті американські рокери за порівняно невеликий проміжок часу з вражаючою швидкістю дістались музичного олімпу й цілком заслужено стали його довгожителями. За історію свого існування тричі ставши володарями Grammy, Stone Sour не задовольнились результатом, вони не зупинились на досягнутому, продовжуючи лідирувати у світових рок-чартах і бити нові й нові рекорди.

«Довголіття групи – це не пожинати лаври успіху. Музика дорівнює майбутнє. Це – не те, що ти зробив, а те, що ти збираєшся зробити», - переконаний фронтмен Stone Sour Кері Тейлор, наголошуючи на потребі постійного вдосконалення і розвитку - «прагнути робити краще, ніж ти вже зробив».

Безумовно, харизматичний, іронічний, щирий і глибокий Корі Тейлор привертає увагу кожного, хто хоч раз побував на концерті чи почув виступ за його участі. Лідеру одразу двох зіркових рок-груп Slipknot і Stone Sour вистачає сили, натхнення, творчого та енергетичного заряду розкриватись у кожній із них по-своєму. І сьогодні неперевершена п’ятірка американських рокерів зі Stone Sour на чолі з неповторним Корі Тейлором вражає своїх шанувальників новими й новими ідеями. Віртуозність цих крутих рок-музикантів просто вихлюпується назовні, а їхні тексти змушують заглибитись у філософію творчості й життя.

Ласкаво просимо у «Hydrograd»! Ретроспективна музична подорож у hard-rock 18 листопада в Києві

Після кількарічної творчої перерви минулого літа Stone Sour знову розбурхав вир пристрастей, що й досі киплять навколо їхнього нового релізу. «Цей альбом чудовий, тому що він містить сильну енергію 80-х років, є панк-моменти, є важкі рок-моменти – і в цілому це чудова амальгама музики. Там є навіть джазові та хіп-хоп елементи, а це справді фантастично. Це, напевно, найкрутіший альбом з часу створення першого альбому Slipknot», – саме так оцінив вихід нового альбому Корі. «У ньому є все, що ви коли-небудь могли хотіти від рок-н-рольного альбому. Це, можливо, одна з тих речей, якими я найбільше пишаюсь у своєму житті».

Лонгплей «Hydrograd» – яскрава жанрова синергія, що стала вдалим міксом рок-н-ролу і панку із вкрапленнями хеві-металу. Це символічна музична мандрівка, віртуальний проникливий погляд сучасності на ностальгійний класичний метал.

«Я в захваті! О, Боже, це буде перший альбом, який ми запишемо з Джонні Чоу і Крістіаном Матруччі, нашим новим гітаристом. Це просто фантастика! У нас вже є 18 пісень. І це найкращі пісні з усіх, що ми коли-небудь писали. Це дивовижний сплав найрізноманітніших стилів, які ми любимо. Я в передчутті…» – фронтмен Stone Sour.

Тільки уявіть! Понад 15 пісень - у музичному коктейлі вдало зміксованих із хард і панк року та фірмової альтернативи гурту! У ньому навіть найвибагливіший рок-гурман знайде для себе щось особливе. Адже цього разу Stone Sour приготували своїм шанувальникам багату палітру композицій: від агресивних тяжких розривних треків, чи яскравих енергійних пісень, під які так і хочеться потрясти уявним хайєром, до атмосферної меланхолійної лірики.

Корі Тейлор: «Метал — це останній бастіон справжнього бунту, справжньої мужності, справжніх чоловіків»

Коли ці хлопці біснуються на сцені, публіка шаленіє і просто вибухає емоціями. «Це нормально, що пацани приходять на концерт металу, знімають футболки, крутять ними довкола голови і дуріють, а не корчать з себе чуттєвих», - говорить лідер Stone Sour.

Хочете відірватись на повну і відчути всю потужність адреналіну та нестримний драйв хард-року? Придбайте квитки на перший живий концерт Stone Sour в Києві!

Кожен концерт Stone Sour – це щоразу яскравий незабутній перфоманс. І для цього учасникам зіркового гурту не потрібні епатаж чи яскраві декорації. Лише відвертий діалог із публікою, не просто з натовпом фанів, які за лічені хвилини розчиняються у музиці своїх кумирів, а з кожним особисто на особливому енергетичному рівні через погляд, слово, ноту… Корі та його команда навіть під час наймасштабніших багатотисячних концертів мають унікальну здатність побачити і відчути кожного, хто потрапив на їхній живий концерт і проникся їхньою музикою.

Не пропустіть унікальну можливість побувати на феєричному концерті культових рокерів Stone Sour, які вперше виступлять у Києві!

Скористайтесь шансом придбати квитки без жодних переплат! Обирайте зручні для себе місця та зони в Stereo Plaza і замовляйте їх онлайн. Зверніть увагу! У наших касах усі квитки реалізовуються без сервісного збору.

RU

Впервые в Украине состоится взрывной энергетический концерт непревзойденных Stone Sour

Долгожданный приезд звездных рок-музыкантов в Украину вызвал шквал эмоций и большой ажиотаж. Украинские фаны интенсивно готовятся к яркому событию в мире современного хард-рока - премьерному выступлению американских рокеров - культовой группы «Stone Sour».

В рамках европейского тура в поддержку одного из лучших своих альбомов «Hydrograd», феерический релиз которого состоялся в прошлом году, 18 ноября Stone Sour посетит и нашу столицу. И пока обезумевшие от этой радостной новости поклонники их творчества занимаются подготовкой к встрече с кумирами, музыканты Stone Sour спешат в Киев с эксклюзивной новой программой, которую уже совсем скоро они представят украинским любителям тяжелого рока во время своего масштабного концерта в столичном концерт-холле Stereo Plaza.

«Музыка - это будущее»

За сравнительно небольшой промежуток времени знаменитые американские рокеры с поразительной скоростью достались музыкального олимпа и вполне заслуженно стали его долгожителями. На протяжении истории своего существования группа трижды стала обладателями Grammy, но Stone Sour не удовлетворились результатом, они не остановились на достигнутом, продолжая лидировать в мировых рок-чартах и бить новые и новые рекорды.

«Долголетие группы - это не пожинать лавры успеха. Музыка равно будущее. Это - не то, что ты сделал, а то, что ты собираешься сделать», - убежден фронтмен Stone Sour Кори Тейлор, подчеркивая необходимость постоянного совершенствования и развития, - « стремиться делать лучше, чем ты сделал «.

Безусловно, харизматичный, ироничный, искренний и глубокий Кори Тейлор привлекает внимание каждого, кто хоть раз побывал на концерте с его участием и смог услышать и увидеть его вживую. Лидеру сразу двух звездных рок-групп Slipknot и Stone Sour хватает силы, вдохновения, творческого и энергетического заряда раскрываться в каждой из них по-своему ярко.

И сегодня непревзойденная пятерка американских рокеров со Stone Sour во главе с неподражаемым Кори Тейлором поражает своих поклонников новыми и новыми идеями. Виртуозность этих крутых рок-музыкантов просто выплескивается наружу, а их тексты заставляют углубиться в философию творчества и жизни.

Добро пожаловать в «Hydrograd»! Ретроспективное музыкальное путешествие в hard-rock 18 ноября в Киеве

После нескольких лет творческого перерыва прошлым летом Stone Sour снова взбудоражили водоворот страстей, которые до сих пор кипят вокруг их нового релиза. «Этот альбом замечательный, потому что содержит сильную энергию 80-х годов, здесь появляются панк-моменты, есть тяжелые рок-моменты - и в целом это отличная амальгама музыки. Там есть даже джазовые и хип-хоп элементы, а это действительно фантастически. Это, наверное, самый крутой альбом со времени создания первого альбома Slipknot», - именно так оценил выход нового альбома Кори. «В нем есть все, что вы когда-либо могли хотеть от рок-н-рольного альбома. Это, возможно, одна из тех вещей, которыми я больше всего горжусь в своей жизни».

Лонгплей «Hydrograd» - яркая жанровая синергия, которая стала удачным миксом рок-н-ролла и панка с вкраплениями хэви-металла. Это символическое музыкальное путешествие, виртуальный проницательный взгляд современности на ностальгический классический металл.

«Я - в восхищении! О, Боже, это будет первый альбом, который мы запишем с Джонни Чоу и Кристианом Матруччи, нашим новым гитаристом. Это просто фантастика! У нас уже есть 18 песен. И это лучшие песни из всех, что мы когда-нибудь писали. Это удивительный сплав самых разных стилей, которые мы любим. Я в предвкушении...» - фронтмен Stone Sour.

Только представьте! Более 15 песен - в музыкальном коктейле удачно смиксированном с хард и панк роком и фирменной альтернативой группы! Даже самый требовательный рок-гурман найдет в нем для себя что-то особенное. Ведь на этот раз Stone Sour приготовили своим поклонникам богатую палитру композиций: от агрессивных тяжелых разрывных треков или ярких энергичных песен, под которые так и хочется потрясти мнимым хайером, к атмосферной меланхолической лирике.

Кори Тейлор: «Металл - это последний бастион настоящего бунта, настоящего мужества, настоящих мужчин»

Когда эти ребята беснуются на сцене, публика неистовствует и просто взрывается эмоциями. «Это нормально, что пацаны приходят на концерт металла, снимают футболки, крутят ими вокруг головы и дурачатся, а не строят из себя чувственных», - говорит лидер Stone Sour.

Хотите оторваться на полную и почувствовать всю мощь адреналина и безудержный драйв хард-рока? Купите билеты на первый живой концерт Stone Sour в Киеве!

Каждый концерт Stone Sour - яркий незабываемый перфоманс. И для этого участникам звездной группы не нужны эпатаж или броские декорации. Только откровенный диалог с публикой, причем не просто с толпой фанатов, которые за считанные минуты растворяются в музыке своих кумиров, а искренний разговор с каждым лично - через взгляд, слово, ноты... Общение на особом энергетическом уровне!

Даже во время самых масштабных многотысячных концертов Кори и его команда демонстрируют свою уникальную способность - увидеть и почувствовать каждого, кто попал на их живой концерт и проникся их музыкой.

Не пропустите уникальной возможности вживую услышать культовых рокеров Stone Sour, которые впервые выступят в Киеве с феерическим концертом!

Воспользуйтесь шансом приобрести билеты без переплат! Выбирайте удобные для себя места и зоны в Stereo Plaza - и спешите заказать билеты онлайн. Обратите внимание! В наших кассах все билеты реализуются без сервисного сбора.

Официальный сайт

Официальный YouTube канал

Послушать альбом Hydrograd группы Stone Sour

Рекомендуємо