УКР

Національний балет Грузії "Сухішвілі"

07 березня 2020 | 19:00

Про подію

Національний балет Грузії «Сухішвілі» в Києві!

Жителі та гості столиці! Національний балет Грузії «Сухішвілі» 7 березня 2020 року дасть концерт в Палаці «Україна». Приходь на подію, щоб стати свідком феєричного шоу, подібних якому немає!

Національний балет Грузії «Сухішвілі» побачив світ завдяки наполегливій праці творчої сімейної пари Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі у 1945 році та з часу свого створення налічував всього 35 танцюристів. Перші виступи колективу проходили в Грузії, а вже через деякий час грузини заявили про себе в Росії та почали здобувати все більшу популярність в Європі та Америці. Зокрема, знаковою подією для колективу став виступ у Нью-Йорку, де його виступ визнали кращим на Бродвеї. З роками кількість учасників в балеті збільшувалась і зараз «Сухішвілі» налічує 500 танцюристів. Які є професіоналами своєї справи та активно гастролюють по всьому світу.

Та попри масштаби ансамблю, в ньому досі дотримуються споконвічних грузинських традицій, збережена автентичність, самобутність та оригінальний колорит. Балет має навіть власний оркестр, який і супроводжує ці запальні номери, що відбуваються на концертах.

Програми у «Сухішвілі» насичені різними елементами та творчими прийомами. Прийшовши на їх виступ ти матимеш можливість побачити різноманітні танцювальні номери з грузинських регіонів. Танці, які демонструють учасники, насичені складними моментами та хореографічною досконалістю. Танцюристи крутяться на колінах по колу, запускають шаблі та кинджали, які майстерно ловлять…та це ще не все!

5 причин піти на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» в Києві:

  1. У тебе є прекрасна нагода чудово провести день в родинному колі. Візьми своїх рідних та приведи на шоу «Сухішвілі». Те, що вони там побачать, точно запам’ятається на усе життя, адже виступи грузинів – це щось неймовірне!
  2. 100 танцюристів на одній сцені творитимуть для тебе справжнє диво..Ну і 2500 костюмів, серйозна підготовка, чи не так?
  3. Також в програмі унікальні інструменти, прадавні традиції грузинів, автентична презентація та народні особливості майстерного виконання танців;
  4. Відкину усі справи, проблеми, які тебе оточують та відпочинь душею, очисти свої думки! Тебе чекає вечір магії, та мандрівка казковими краями разом з «Сухішвілі»;
  5. Ці талановиті люди є бажаними гостями на всіх контентах, їх тепло зустрічають по всьому світу. А сьогодні вони виступлять саме для тебе! Тобі залишається тільки прийти!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» 7 березня 2020 року в Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо