УКР

T-Fest

25 травня 2018 | 20:00

Про подію

Ви потрапили на сторінку концерту 2018 року. Щоб придбати квиток на актуальний концерт 2019 року - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на концерт 12 квітня 2019 року

Грандіозний сольник T-Fest у модному столичному клубі Stereo Plaza

Усього кілька місяців залишилось до великого концерту нової зірки сучасного хіп-хопу, добре знаної в музичних кругах як T-Fest. Отож, 25 травня нічний клуб Stereo Plaza стане місцем крутого рейву для тих, хто розуміється на якісному репі.

Хочете відірватись на повну та відчути потужну силу бітів? Тоді масштабний концерт T-Fest в Києві – це та подія, яку Ви не можете оминути своєю увагою!

Секрет успіху T-Fest – у нестримному бажанні творити й інтенсивній нон-стоп праці

Приголомшливий успіх талановитого 22-річного юнака із Чернівців просто вражає! Кирило Незборецький, більше відомий як T-Fest, за порівняно невеликий проміжок часу став справжньою знаменитістю серед прихильників МС-культури!

На шляху до мрії: юначий максималізм, впертість і непохитна віра у власні сили

Зацікавившись репом в 11-річному віці, Кирило почав створювати свої пісні, робити кавери, а згодом їх викладав у соцмережах, адресуючи передусім своїм друзям і близьким знайомим – молоді, яка проживала в одному районі його рідного міста. Пісні юного репера користувались неабиякою популярністю і користувачі соціалок розшарювали зі швидкістю світла. У 13 років відбувся реліз першого треку Кирила, який став відомим серед своїх слухачів як T-Fest.

Однак ключовою подією в музичній кар’єрі виконавця стало знайомство зі Скриптонітом, який вийшов на сцену під час дебютного виступу T-Fest на концерті SCHOKK, аби разом виконати пісню дебютанта "Не забывай". Скриптоніт відразу помітив юного талановитого хітмейкера і зробив Кирилові пропозицію щодо довготривалої творчої співпраці.

T-Fest: “Музика – найголовніше в моєму настрої! Це те, що я випромінюю”

Хіп-хоп – це саме те, з чого почав свої музичні експерименти український репер, який часто запевняє, що він – не репер, а передусім музикант! T-Fest – дуже амбітний і принциповий виконавець, для якого натхнення, щирість і якість – основні критерії роботи. Він не прагне спочивати за лаврах, а має твердий намір розвиватись і пробувати свої сили в різних музичних напрямах.

"Коли я пишу музику, то не думаю про її хітовість чи просування. Я роблю це, бо саме так виражаю свій душевний стан і настрій. Творчість – це мій спосіб самовираження!”- ділиться Кирило. Для нього дуже важливими є думки близьких йому людей, їхня оцінка всього того, що він робить. А тому, добираючи пісні до своїх альбомів, T-Fest обрав найкраще з кращого. Його пісні стильні, створені зі смаком, сповнені смислів та позитивної енергії. Адже він не обирає між музикою чи словом… Він акцентує увагу на почуттях, щирості й емоціях!

Не пропустіть культову зустріч з феноменально талановитою зіркою українського хіп-хопу – придбайте квитки на концерт T-Fest у Києві!

Продаж квитків у касах столиці та на нашому сайті вже розпочався і, щонайважливіше, - квитки реалізовуються без сервісного збору! Тож купуйте квитки на найбажаніший весняний рейв із харизматичним T-Fest, не переплачуючи!

Рекомендуємо